Sprchove gely, telove mlieka, sampony

Samponka33

Šampón skúšam teraz novinku - Garnier botanicals (tak nejak sa to volá) a ja mám ten s propolisom a medom, je vhodný aj na každodenné umývanie, čo je pre mňa plus :) sprchový gél mám akurát Ziaja s kozím mliekom (ináč je úžasný aj na leto po opalovaní, ale aj na zimu je super), telové mlieko - Balea s ureou, ale nerobí mi moc dobre v poslednej dobe, no doteraz mi sedelo najlepšie a k tomu je to veľké balenie za málo peňazí. A ešte je dobré telové maslo Nivea s bambuckým maslom, aj krásne vonia. Takže vyskúšajte :)

alexcampska

ja si objednavam z jednej stranky je to prirodna kozmetika anedam na nu dopustit som s nou maximalne spokojna a mozem povedat ze pouzivam len tieto vyrobky aj ked by som bola rada keby zaviedli na trh aj nejaku dekorativnu kozmetiku okrem balzamov n apery :) zo stranky happyskin sk :) oplati s investovat do tejto kozmetiky fakt kvalitne produktya este k tomu aj prirodne :) predtym nez som nepresla n atuto kozmetiku som mala strasne suchu pokozku som sa kazdy den musela natriet telovymi mlekami vyksusala som vetko mozne no nic nepomohlo a potom som natrafila na tuto znacku a odvtedy takyto problem nemam pokozku mam pekne hydratovanu a jemnu ako babatko :) produkty ani nevysusaju takze u mna je to top

akinom0077

najcastejsie pouzivam tieto dva sampony: Panthenol na mastne vlasy od Dr.Muller , pripadne Elseve extra ordinary ( mastne korienky suche konceky)
moj naj sprchac : palmolive senstitive
telove mlieko: Nivea q10

fezoj78

Mám svoju oblúbenú značku.Drogéria v ktorej neni žiadna chémia.Aj keď je pravda,že je drahšia,ako bežná.Ale nepijem nefajčim,tak nezainvestujem do svojho zdravia?Ale aby som ju mal lacnejšiu,tak som sa tam zaregistroval a ešte ju aj predávam.Slušne za to platia.:-é

ANGEL-DEMON

šampony som chemie zrušila gliskury, atd..
uz len z Kauflandu Aile- zihlavovy 1L- 0,99€, teraz maju v akcii za 0,69 :-D a telove mlieko a pletovy krem CIEN,..su naj... prijemna vona nevtierava...
telove mlieko-LOTION
bodymilk od cien je priliš hutne/huste a zle sa rozotiera..

ANGEL-DEMON

ja som si kupila z dm maju za 0,99€ v akcii teraz rozne...
no nenormálne vonia skor po čerešniach... mňamki...

a ten druhy z tesca je neskutočny za par centov,..sladučky,...
reku vyskušam , a uplne ma prekvapil za tu cenu ani 1€