Sprchove gely, telove mlieka, sampony

martinna

to megan
Na taky stvrty piaty den by ich uz bolo umyt,ale myslim ze to je dost,lebo s inym samponom to bolo ovela skor.Vlasy sa menej mastia aj vtedy ked ich umyvas co najmenej,je to neprijemne niekedy,ale potom vidno vysledok,dlhsie zostanu pekne...

ginngi

sprchovy pouzivam palmolive sensitiv with Almond moisturiaing milk, :P dajaky taky, alebo este Johnson johnson.. taky fialovy, sampon bud taky zlty z oriflamu... , alebo garnier fructis, noo teraz kusam schaumu taku zelenu, kiwi, a telove? nepouzivam,

elwin

sprchovy bud zeleny Fa, fialovy Palmolive (levandula, patchouli a ylang ylang ci co to tam je :) abo medovy a sampon Vichy proti vypadavaniu, Schaumu s bambuckym maslom ale najradsej mam brezovy a zihlavovy

megan

to martinna
fakt sa ti po tom lopuchovom vlasy nemastia? lebo mne sa mastia ako ďas a uz si s tym neviem rady.pouzivam fructis na mastne vlasy,sem tam aj head and shoulders...ale uz som ich vyskusala fak vela a nic nezabera. :(

izzy

prirodne sampony su najlepsie striedam zihlavovy(proti vypadavaniu)s brezovym na regeneraciu a mam hrivu jak levica:)))))))

martinna

Fajny sampon je aj lopuchovy,by som nikdy neverila,ale vlasy sa mi nemastia a aj pekne vonaju...A sprchac Camay cerveny,krasne mi vonia:)