Klieste na mihalnice

mariaa

Ahoj,ja tiez pouzivam klieste na mihalnice,a pouzivam ich aj pred na licenim aj po.A nepolamala som si ich.Mozno to zalezi aku spiralu pouzivame.Klieste pouzivam 24rokov.

čučoriedka

Kliešte stoja normalne v drogerke okolo 100-150 Sk...Samozrejme sú aj drahšie to je jasne...
Ja som kupila na výstave Beauty za 50,- napríklad...A môžem ich len odporučiť...Krásne vytočia riasy pokiaľ ich ale nepoužite už na nalíčené očká...To sa s mihalnicami môžete rovno rozlučiť lebo vám ich polamu

fraise

no a krasavice nepovedali ze mihalniciam to vobec neprospieva. ak po case zacnu vypadavat tak sa necudujte. som zvedava ake ich budete mat v 30 tke.

martinna

uplne suhlasim so sii...Pouzivam ich od 15,lebo mihalnice mam rovne.Fakt su najlepsie kovove s makkym vankusikom,nehrozi ze sa ti polamu...

sii

ahoj, ja klieste pozivam od mojich 16 rokov. Kazdy den, mihalnice vyzeraju jednoducho krajsie napadnejsie väcsie hlavne ak ich mas rovne nevytocene ako niektore stastne krasavice. Kup si ale v kazdom pripade kovove klieste s gelovym vankusikom, ziadne umelohmotne klieste alebo s umelohmotnym vankusikom tie zvyknu mihalnice poskodit, ale s tym priesvitnym gelovym vankusikom su velmi dobre, mihalnice sa neposkodia a ani nevypadaju samozrejme ak si ich sama nevytrhnes.