Čo ďalej?Mám mu veriť?Píšte prosím aj chalani.

Príspevok v téme: Čo ďalej?Mám mu veriť?Píšte prosím aj chalani.
mell

ahojte potrebujem radu.Včera som priateľovi omylom prečítala smsku, práve som si pozerala foto a náhodne som ju otvorila, fakt to nebolo naschvál, nikdy mu smsky nečítam, až keď mi ju sám ukáže.Ale asi to tak malo byť, písala mu nejaká baba a znenie smsky bolo: "No čo prídeš ma pozrieť?" Zostala som ako obarená.Keď som chcela vysvetlenie, povedal, že je to kamarátka jeho kamaráta a pozná ju len pár dní a on si ani jej číslo nepýtal.Chcela som náš vzťah ukončiť, možno sa vám to zdá trošku neuvážené, ale v tej chvíli ma nič iné nenapadlo.Pýtal sa ma, či chcem len tak všetko zahodiť iba pre nejakú smsku?Že to je iba nejaká kamarátka.Dobre,nech mu napíše ale prečo ho volala k sebe domov.Poraďte prosím čo mám urobiť??

divak10

Tak to mate obojstranne .Ale ak je to take s tou jeho reakciou, tak to od neho utekaj kade lahsie.
Ide o rizikoveho partnera pre spoluzitie ./Iba ak by ti to vyhovovalo - niekto to povazuje za prejav lasky ,ale vo vetsine ide o chorobne spravanie sa co sa v manzelsve moze prejavovat az tyranim ....:-(

rybka17

mell,vsetci dobre vieme ze sms sa neda pecitat len tak "nahodou" :-)) a ze si to spravila umyselne, ale to je v pohode.Myslim ze kazdy ci uz chlap alebo baba si rada zaflirtuje a aj ked sa ho na to pytas tak ti nepovie pravdu.podla mna si mala o precitanej sms mlcat (ja byt tym chlapom tak sa nastvem ze ako si to dovolujes mi citat sms ) a tisko ho sledovat ci ta nepodvadza...

mell

Priznávam som žiarlivá, ale keby mne napíše večer o deviatej nejaký chalan, že ma príde pozrieť, tak otvorí dvere na aute a vykopne ma von,ani by sa so mnou nebavil, takže ja som nereagovala až tak zle, chcela som iba vedieť kto to je, nič viac a kam za ňou mal isť. Minule mi jeden kamarát napísal po niekoľkých mesiacoch že ako sa mám a či robím ešte tam kde som robila a chytil taký amok, že ja som ani zdaleka neni taká žiarlivá ako on.

hrx...

A preco by ho mala volat prabe k sebe domov ?! Vsak to tam nebolo napisane...ak si to prepisala vsetko ! Mozno niekde brigaduje/precuje... a tam ju ma prist pozriet, alebo do skoly ?! Z toho nemozes nic vediet

divak10

Mozno ma priatel pravdu a Ty sa zbytocne obavas . O tom ze si tu SMS videla si mu nemusela ani hovorit , mozno by sam povedal,ze ide ku kamaratke a mozno by ani nesiel.Robit ziarlivostne sceny moze byt pre partnera odstrasujuce.