Kurie oko

anjelik9

ja som si na to davala tu naplast vymočila dobre a potom pempzou šuchala pokým sa dalo a tak stale dookola pokým nezmizlo a bol pokoj :) bo predtym som bola s druhým u chirurga on mi to umrtvil vyrezal dieru jak hrom a zafašoval som si to mačala v kamilkach a prevezovala takže ja som za ten prvý spôsob a ten chirurg jak plán B :)

nwm

Dobry den ja mam bradavice 8 na chodidlach a 1 na ruke ja ich chodim zmrazovat dneska som bola ma 38C°teplotu je to bolestive ja plačem a moja sestra dvojročna neboj zahoji sa :D už som bezmocna skusim to jablko Urgo naplaste a ked to nepojde tak možno aj švedske kvapky začnem jablom a ked to nepojde budem postupovat dalšimi receptmi mam len 11 jedno už mam 2 roky takže už som fakt bezmocna poradte mi prodiim :(

kikljd

pre akda
áno poradim daju sa zakpit naplaste ktore dostanete v lekarnach alebo sa chodi lekarovi ktory kurie oko vypali ale je to dost bolestivy zakrok

kikljd

pre akda
áno poradim daju sa zakpit naplaste ktore dostanete v lekarnach alebo sa chodi lekarovi ktory kurie oko vypali ale je to dost bolestivy zakrok

- mira

Tiny, nánosy na pätách znamenajú postihnutie močovopohlavného systému a na palci postihnutie pankreasu a sleziny. Na príčine sú jedlá ktoré obsahujú veľa nasýtených tukov, bielkovín, pečené a solené jedlá.
Tieto jedlá by si mala vylúčiť a prejsť na ľahkú mäkkú stravu, ktorá ti dodá dostatok vlákniny, minerálov a vitamínov. Na pokrytie potreby bielkovín ti stačí l lyžica strukovín na porciu v kombinácii s celozrnnou obilninou. Zelenina ťa prečistí a zmäkčí tkanivá, má zásadotvorné pôsobenie, čo lieči celé telo.
Vynechať by si mala hlavne mliečne výrobky, živočíšne tuky a cukor, chémiu. Z tepelných úprav na dlhší čas vynechaj pečenie, nejedz ani chlieb a radšej si var obilné kaše, cestoviny, placky a pod.

hmmmmmmmmmmm

rehigo,lastovicnik je na bradavice.kurie oko vznika tlakom na konkretne miesto, vacsinou kvoli nevhodnej alebo tvrdej obuvy, koza hrubne, hrubne a tlaci na nervy-preto to boli a obcas sa moze aj nepekne zapalit!.byvaju naplaste s kysel.salicylovou 40%, ta naplast sa ma nechat na mieste asi3 dni a potom odlepit a skontrolovat ci ide odlupnut kurie oko, ak nejde tak este nechat.liecbu musia konzultovat diabetici a ludia citlivi alebo alerg.na kys.salicylovu alebo acylpirin a jemu podbne latky by sa mali tiez vyhnut .treba si kupit pohodlnu obuv s makkou vlozkou na zamedzenie tvorby novych kurych ok.

rehigo

Prosím vás a v akom pomere ste ten ocot a cibuľu miešali... či len tak od oka? Rád by som to vyskúšal. Mam jedno oko na ľavej nohe. Skúšal som šťavu z lastovičníka, ale bolo to bez efektu. Ďakujem

mmdd

Máme dobre skusenosti s rybićkami. Je to prírodný spôsob liećby odumretých buniek. Teraz v dobrých cenach. Sme v Dudinciach.www.energiazdravia.sk

Erika359

Dobrý deň,
rada by som len uviedla na pravú mieru pojmy kurie oko a bradavica, keďže ide o dve rôzne ochorenia.
Kurie oko je zhluk odumretých buniek a vzniká dlhodobým tlakom alebo odieraním obuvi. Prejavuje sa vysokou citlivosťou-bolestivosťou na dotyk.
Bradavica je infekčné ochorenie. Je nebolestivá s čiernou bodkou uprostred a je nákazlivá.

tiny

ahojte ja mam na oboch patach po 4 kurie oka a zo zadu paty a na palci zo spodu na nohe skusala som kvapky dokonca aj ten odstranovac co reklamuju v tv skusala som tu cibulu citron a vsetko mozne nic nepomahalo tak som isla ku koznej ktora mi to priebehu mesiaca musela 4x vypalit ani raz mi to vsak nezmyzlo mam to tam uz 2 roky a neda sa toho zbavit sla som aj k imunologovi a dal mi antibiotika ze vraj je to bacil no nepomohlo ani to po mesiaci som to tam mala opat ja uz neviem co mam spravit strasne sa zato hambim na kupalisku poradte ak viete ja uz neviem ci si mam dat aputovat radsej nohy od clenka dole :(