priatelova ex

Príspevok v téme: priatelova ex
carrie

Mam problem ktory ma strasne vytaca.Chodim so svojim priatelom pol roka,každy den sme spolu a každy druhy večer okolo 23tej mu vyzvana jeho expriatelka na mobil.On si to nevsima mna to rozčuluje.Este sa tesi že ma to vytača.Dokonca mi vravel aby som jej nevolala pretože je vybusna.Ja som sa vzdala vsetkych svojich kamaratov aj kamaratiek odkedy som s nim som nebola vonka ani na malinovku.On totiž nerad chodi von.Vela pracuje a je unavený.Lubim ho a vzdala som sa vsetkeho ale toto ma už vytaca.On by ma bol schopny nechat už keby som bola inde ako som vravela.Raz som sa nastvala a spytala som sa jej čo je medzi nimi.Vraj nič.Ale prezvananie neprestalo.čo si mam mysliet????

poliewoocka

Podla mna JEMU nedaj najavo ze ta to vytaca iba mu povedz ked budete spolu a ona bude zas otravovat ze aby si prosim vypol mobil.Ak to neurobi bez reci odid.Vaz si samu seba!Ak si ho nevypne alebo to nejak nevyriesi znamena to ,ze ona a ten mobil mu je prednejsi ako ty.ISTO MAS NA VIAC TAK SA NETRAP...

carrie

Ahojte.Tak som tu.Myslim že nie je o čom rozmyslat...skoncim to.Zacalo mu vadit že sa mi zdravi vela chlapcov(podla neho som s každym spala)a rozhodol sa že chce pannu.To je chorééééé.Ved ma 32rokov

petickabb

To kvoli tomu, ze sla bez jeho vedomia do baru ju nechal? no to musi byt riadny typ. fujky. a netlaci ta ten obojok s voditkom na krku? nie, prepac, len mi to tak pride drsne od neho...a obavam sa ze svoju majetnicku povahu nezmeni.ale isto je na blizku nejaky iny, super chlap, je ich dost...

fraisee

mas neschopneho priatela. normalny clovek si vie urovnat vztahy. a ty ze si nebola ani na jednej malinovke, to je tiez chore. si uvedom ze existuju aj priatelia mimo chlapa. ked sa rozidete s kym sa potom budes bavit? sama so sebou. nie je to dobre

lávka

carrie:všetkým týmto ,čo píšeš som prešla....ži sama pre seba, nie pre cudzích chlapov, čo ťa len používajú.Mala som presne 27,keď som stretla toho, čo som ti písala.Môj syn mal vtedy 5.Klamal ma, vodil za nos, každý deň mi sľuboval, ako mi dá do poriadku život,potom som zistila, že klame, stále som ho však ospravedlňovala a myslela si, že vyhrám, že si vyberie mňa, že ma nenechá samú..vedela som, že sa stretáva aj s tou druhou a stále som bezhlavo bojovala,ani neviem o čo.....Zlatko, vyhrala som!!!ale nie tak ako som si myslela, že je jediná možnosť zvíťaziť, ale vykašľala som sa naňho.On sa oženil s tou druhou, s tou ktorú tiež skoro 2 roky so mnou klamal a mňa s ňou.Myslíš si , že sú šťastní?Omyl!ona od neho ani nie po roku utiekla,on mi hocikedy pošle sms ,že mu je to ľúto a ako zle si vybral....vyberala som si ale ja....našla som si iného super zodpovedného muža, ktorý miluje aj môjho syna a máme spolu ďalšieho malinkého chlapčeka.Zbavila som sa antidepresív a vyhrala som!!!!zbav sa ho veľmi veľmi rýchlo...klame, nie je fér ani úprimný a ťahal by ťa stále ku dnu, nebude to také hrozné, uvidíš, že si ťa nájde niekto normálny,a neuponáhľaj to, nájde si ťa to samo, neboj...pa pa

andreaaa

boze carrie, je mi ta luto, v dobrom myslim. Tyra ta aj on, co to nevidis? Nebud s nim len preto, aby si s niekym bola. Musela si sa vzdat KVOLI NEMU vsetkych kamatarov? A on sa coho vzdal?? Fakt urob tak ako pise aj zlata. Kvoli sebe a dietatu.

carrie

Dnes neprisiel ku mne vraj ma pokazene auto.Do rana ho opravil.......rano mi volala ona.Prezvonila.Mam 27rokov,maleho syna,som rozvedena moj ex ma psychicky tyral,odsedela som si na psychiatrii.....viac nevladzem.

agina

Carrie tvojmu priatelovi to robi dobre, ked mu byvala prezvana.A este viac ho tesi, ako ziarlis.Tvojmu drahemu povedz, bud zmenis cislo alebo ta poslem....lebo toto nie je riesenie, aby si sa ty nadrapovala este aj s jeho byvalou.Myslim si ale, ze asi este nemaju oni dvaja vyriesene vztahy.A to je velmi zle.