voda v kolene

Príspevok v téme: voda v kolene
Verona

Ahoj
Asi pred rokom sa mi vytvorila voda v kolene. Bolo to bolestive- nieco mi popraskalo v kolene.. na druhy den to iste v druhom. nesportujem, chodila som po lekaroch a vyberali mi vodu.. po case to zmizlo, ale neskor sa to zase objavilo.. rok ma bolieva aj laket na pravej ruke. teraz mam casto opuchnute lave koleno. Lekari nevedia zistit co mi je. Tvrdia, ze mam nejaky zapal, ktori sa neda zistit ani z krvi. Jedine co mi pomohlo bola injekcia, ktora sa da tazko zaobstarat. Neviem to po lekarovi precitat, ale nejaka: Synovitis genus. Neviete mi nejako poradit?
Dakujem

bodybuilder

Zdravim váas! po ťažkom tréningu v posilovni minuly piatok som drepoval so 160kg a zrazu tak pichnutie,spociatku som tomu pozornost nevenoval až dnes! Mi chirurg čo chodi do posilky povedal ze mam male mnozstvo vody v kolene odporucil mi na to dat mrazenu zeleninu cca 1hodinu nechat na nohe najlepsie po zatazi ked je klb teply!co poviete?

sajma

ahojte...prosim vás môže voda v kolene vzniknúť aj ked mi donho niekto viackrát kopne alebo dá päsťou??...a opuchne to pod kolenom či nad kolenoM?..dakujem:))

adam gallas

asi pred troma rokmi som mal vodu v kolene a po dvoch vytiahnutiach mi to zmizlo.a teraz ju mam zase a vytahovali mi ju az trikrat.a niekedy ked ho zatazujem mi navrie znova.ale najzvlastnejsie je to ze mi cez noc trochu vody zmizne.

kasso7

cavte dnes mi vyberali vodu s kolena boloo to uz 2 kratt ja nevem mysliim si ze som dost dobry futbalista ale neni som namysleny,uz od malicka som cel bit slavny futbalista alee tentoo mooj sen asi vyprchnee ja nic lepsie ako hrat futbal nevem v skole prepada m nevem co so mnou v buducnosti bude poradne mi mam prestupit s 1ligoveho muzstva na niakuu dedinu alebo mam zabojovat o svoj sen??

vinea

Nechcem ťa strašiť,ale ja som tiež mala vodu v kolene a skončila som na operačnom stole-tak čim skor chod k lekárovi.

gabulko888

fúúúúú ste ma wystrašili tímito príspewkami dosť...bojím sa že ked si dám wodu z kolena wytiahnuť doktorom tak sa mi to furt bude wracať s5..som sa buchol na jude na koleno a až po mesiaci som zistil že mám wodu w kolene....

peter salka

pred 2 tyzdnami som spadol a vitiahli mi krv z kolena uz 3 krat a nohu mam stale v dlahe neviete mi povedat ze za ako dlho sa to vilieci?kedy budem moct nohu zasa bez problemov pouzivat?a pomoze ked si kupim take co stahuje koleno take co aj volejbalisti alebo tenisti pouzivaju? prosim odpiste mi rychlo prosim je to dolezite moj email-fristajlista@azet.sk alebo icq-207240086 prosim