Krv v moči a fimoza

Príspevok v téme: Krv v moči a fimoza
domino41111

no mam 2 problemy - mam 14 rokov: 1.problem: uz asi od decembra mozno raz za tri tyzdne vidim,ze mam v moci krv.je to hlavne vtedy ked uz som skoro docuram a na konci este kvapka krv.bojim sa ze je to nejaky zapal.pomozte mi 2.problem : Ak mam penis v normalnom stave a stiahnem si predkozku na penise tak ten zalud ohne velmi dole pretoze mam velmi kratku uzdicku a ked taham nasilu tak uzdicka mi v tom brani a mam pocit ze keby tam nebola tak v pohode staihnem aj cely penis.a ked stoji tak absolutne nic nejde a bojim sa ze v dospelosti nebudem mat sex.myslite si ze je nutna obriezka?ja sa trocha bojim lebo aj obriezka ma svoje nevyhody...alebo mam pockat do 18-ky ako to bude vtedy??? DAKUJEM ZA VASE RADY

martin847

mam krv v moci to my zistili na preventivnej a nevedia s coho bol som uz 3x na urologii 2x na nefrologii 2x u zubara ras na krcnom a zeby to nebolo dost aj na gastre a to behom dvoch tyzdnou a stale nic

jozefff

dobri den ja mam taki problem ze mam krv v moci ale to len vtedy ket nepijem vodu nepali ma vbec nic nic ma neboli doktor mi pretpisal lieki ale nepomohlo mi a sce aby som isiel do nemocnice ze pozru do mechura ale ja sa bojim poratte mi mam ist

stanley

fyzik lenze on predkozku moze stiahnut len ma kratku uzdicku .. pise ze ked stiahne predkozku tak samu ohne smerom nadol, .. treba ist k obvodnemu lekarovi ten ta posle k urologovi a ten ta objedna do nemocnice .. je to 5 minutova zalezitost. Ak ide len o kratku uzdicku .. ak mas zuzenu predkozku tak treba trenovat

fyzik

1) neviem čo spôsobuje krvácanie
2) Máš relatívnu fimózu a krátku uzdičku, liečiť sa to nemusí len obriezkou, to rozširujú hlavne niektorí lekári, ale je fakt, že tento problém sa dá veľmi úspešne liečiť kortikosteroidmi vo forme masi aplikovanými na danú oblasť. Ja som si vo svojich 23 rokoch takýmto spôsobom sám vyliečil absolútnu fimózu, predtým som nevedel stiahnuť predkožku ani bez erekcie. Prvýkrát po 23 rokoch 8 dní od začiatku terapie 0,05% betamethasone dipopionáom som stiahol predkožku bez erekcie a vyčistil ten humus za žaluďom a po 27 dňoch som bol schopný stiahnuť aj s erekciou. Je to na predpis (DIPROSONE, DERMOVAT.....) ale dá sa to získať od svetových distribučných firiem, alebo vo forme čistej chemikálie od MERCK, FLUKA, ALDRICH..., ale je to drahšie a musíš si to nariediť v labáku. Ak niesi chemik, odporúčam ti komerčný preparát od svetových firiem.

laznik

no ja som bol vcera u urooga s tym ze mam zuzenu predkozku a mam aj zapalene miesto skadial vyteka moc.......predpisal mi mast framykoin[na predkozku] a mam si ho macat v harmanceku [kvloi tomu zapalu]...ten framykoin je mast,antibioticka cize len na predpis ....vravel ze asi po 10tich dnoch by sa to malo zlepsit

jarinooo

no takze ten 1.problem..ked mas krv v moci, tak nevahaj chod k lekarovi, len ti vysetri moc, nanajvys ta posle k urologovi,tam ti v laboratoriu vysetria moc a spravi ti ultrazvuk urci diagnozu a naordinuje liecbu... a ked je to zapal tak dostanes antibiotika..