je krása doležita?

neznáma

neviem prečo sa so mnou dal dokopy,lebo sama odpoveď nepoznám. Bolo to zo dňa na deň. Život vie byť aj riadne krutý :(

poliewoocka

Ajajaaaaj...kazdy hovori ze zivot a laska nie je o krase...a mate pravdu..ale ludia su hlupi aby na taketo nieco dosli!!!

Soraja

neznáma tak preco s a s tebou ten dotycny dal dokopy? Podla mna nie je dolezita krasa, ale sympatie, vies mpoze byt clovek pre teba krasny, ale nie sympaticky a zase naopak. Ja som si mojho nevybrala podla celkoveho vzhladu, zaujali ma na nom jeho pery a nadherny usmev a cely zovnajsok som si vsimala az neskor, ale bol mi sympaticky, aj ked sa mi nepacil, ale etraz sa mi paci a je to najkrajsi chlap na svete:-)))trochu som ho vykrmila a je vazne zlatucky. No ale krasa s vekom pominie a co potom zostane? uz len to, aki clovek je. Nik nie je krasny do konca zivota a krasa je velmi relativny pojdem. Co sa mne paci, tebe sa nemusi.

elablue

error444 len sprosty chlap ako ty si moze mysliet ze mat 25cm vtaka je velka vyhra lebo mudry vie ze prilis velky penis sposobuje zene skor bolest nez rozkos.

lusijka

co ty pises? a kto ti kaze, ze si mas taku zobrat za zenu. ja neviem ako ty, ale ja si chcem zobrat niekoho, koho budem velmi lubit a nie, ze budem grcat pri kazdom pohlade nanho

lusijka

keby si bol naozaj taky mudry, tak by si vedel, ze len tehotna zena a zena po porode ma mlieko,imbecil. Btw, kto povedal, ze mam male prsia? A vies co?. chlap, ktory sa chvali, ze ho ma velkeho, tam vacsinou nema nic.

sedmikraska

podla mna kazdeho na prvy krat uputa to ako ten druhy vyzera, takze ta krasa je nejak dolezita. Ale pre kazdeho je krasa nieco ine, pre mna moze byt niekto pekny a pre druheho nie

error444

neviem ako ty ale mna by nebavilo sa cely zivot divat na neaku chuderu.ktora nema ani poriadne prednosti.cely zivot by som zufal co som si to zobral za zenu.