Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tunel do ucha

Nika Proky

zajdi do etnoshopu kup si roztahovak alebo inak expander a daj si to do dierky kde bola nausnica a pritlac.
samozrejme neni dobre si roztrhat ucho ale bolet to musi a potom to aj pekne napuchne zahnisa a taaak no :D treba cistit a postupn si pridavat vacsie roztahovaky a tak nooo.
vela stastia
baaaj

respect girl

Roztahuj pomocou slimákov, ked budeš mať asi 6 mm tak si kúp tunel ,,, ja som to tiež tak urobila. a každý den si čistí ucho pretože by si mohol dostat infekciu

Monč

No ja mám rozťahovák už 5mm a viac lenže mám ho v druhej dierke na uchu a bojim sa aby sa mi ta prvá nepoškodila ...

monika14.3.

ahojte chcem sa opitat ze kolko potrebujem si kupit slimakov na 10mm tunel???a ze kolko to stoji ??? ak mi vie niekdo na to odpovedat tak na e-mail..monika14.3.@azet.sk .... diky

lenkaa123456

:DDDDDDDDDDDDDDDDDD naco je dobre mat uvolnene svalstvo pred roztahovanim ucha :DDDDDDDDDDD boze ako sa smejem :DDDDDDD

Simonne

Rozhodne si tam najprv vopchaj špáratko. Po kupeli ked budeš alebo tak ked budeš mať uvolnene svalstvo. Najlepšie je urobiť si vlastny rozťahovak z FIMO hmoty. Podla svojho gusta ako ti bude vyhovovať. POmaly postupne hlavne si ho nevyťahuj. Ak budeš posuvať nechaj si to tam minimálne 4 dni a posuvaj ďalej.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.