Tunel do ucha

lauu

Zdraviim :) Predávam rozťahováky (z Fima) - 4mm a 5mm, tunel (žltý, akrylový) - 8mm, tunel (modry, silikonovy) - 8mm. Cena dohodou :) ozvite sa na: kissacka@hotmail.com :)

88kika88

caute ludia :D predavam roztahovaky 3 mm 5mm , tunel 6mm , plug 6-7 mm a činku 1,8 mm :) ak ma dakto zaujem tak facebook Kikuš Ababeiova alebo email kikush45@azet.sk a poslem aj fotku :)

Kopytko_HC

Mám tunely- 14mm .. rozťahovala som pomaly so slimákom. Ked to robíte pomaly nebolí to. Cena: Ak si /rozťahovák/tunel/plug kupujete v obchode bude vás stáť podla velkosti a materiálu od 3-18 eur. Ale dajú sa aj vyrobiť napr. z FIMO hmoty ale počula som že je to zdraviu škodlivé alebo čo(mne to neublížilo) :D alebo si môžte do ucha strkať vrchnáky od pier alebo pentelky alebo také niečo ... TO:Peter1203
Rozťahováky si môžeš nechať ako dlho chceš ;) ... Ak si tunely budete chcieť vybrať- v pohode- pomaly si dierku zmenšujte tak isto ako ste rozťahovlai len v opačnom poradí t.j.- napríklad 2mm-1,8mm-1,5mm-1,4mm-1,2mm... dierka bude vyzerať viac-menej ako pred rozťahovaním :) Good Luck ;)

barbi336

Ahoj, Kup si slimáka :) tak je to najlahsie a najmenej bolestive :) ja som si zo slimakom spravila za tyzden z 1.6mm dierky 4,5mm :)

Vasilek

caute....prave jsem do ucha narval 1.6 cm..pohodka....predtim jsem mel 1.0....z jednoho cm jsem se na 1.6 dostal za 5 dni..rval jsem tam vsetko mozny...fixu...propisky...ale vzdy radne ocistene, bolest byla a jednu noc jsem nespal ale je to tam :D...ted pockat dva dny vytahnout vycistit a zdarec :P

džejníčka159

ja mám v uchu 10tku... rozťahovala som to najprv 3, potom 5,8 a na koniec 10. bez bolesti, nič ma nebolelo, len prachov som do toho dala prríšerne veľa... mám to už asi pol roka, a som s tým spokojná! ;)

elora

tunely su aj mensie ako 8mm ja mam 7 mm a da sa este menej...

roztahuju sa roztahovacmi....

staci sa spytat u kazdeho dobre piercera ale v shope ludia dost poradia...

drzat sa rad na nete je miestami dost vesele...

a inak davat si mast na usi nie je dobre pouzivaju sa roztoky...

ajwika

Prosim VAS,
mala som donedavna 18 mm tunel,kamosova rada,ktora znela aby som si usi natierala oliv.olejom dopadla tak,ze nemozem nic viac do usi dat,hned sa mi zapalia a zahnisaju a tak sa mi uplne olupe koza okolo dierky.Som z toho zufala,cistila som to denne a na mastenie pouzivam framikoin,tunely som mala v usiach asi 5 rokov a teraz sa posledny rok bez nich trapim.
prosim vas poradte nieco ak mate skusenosti,usi mam uz uplne zahojene ale hned ak tam nieco dam,hnisaju :(