Probiotiká

Príspevok v téme: Probiotiká
m.

Ahojte, prosím Vás, aké probiotiká sú najlepšie. Viem, že tie, ktoré majú najviac živých baktérií, ale ja by som chcela konkrétne vedieť ktoré sú to,aby som zbytočne nevyhadzovala kopu peňazí za drahé neúčinné druhy. Skúsila som už všeliaké: Biopron, Super Dophillus, Acidophilus, Nutrilion B. Ja to beriem preventívne na zdravú mikroflíru, imunitu, proti kandide. A ešte by som sa chcela spýtať, nepoznáte nejaké v práškovej forme?

7klaudiinka7

Julka266 Symprove sa užíva každý deň a zakaždým ráno na lačno. Aby tie baktérie sa čo najskôr a najlepšie dostali do tráviaceho traktu a pôsobili :) je veľmi dôležité aby sa brali na lačný žalúdok.
lexxa po akú dobu? to už je na tebe ale podľa mňa ten mesiac minimálne a optimálne by bolo nejaké tie tri mesiace. Týždeň dva sa mne osobne zdá veľmi málo keď má niekto vážne žalúdočné problémy

Marion25

Baby tie probiotiká čo ste napísali, možno nie sú zlé v konečnom dôsledku, ale každému zaberá niečo iné a je aj rozdiel na čo človek tie probiotiká potrebuje. Keď sú to problémy ako napríklad syndróm dráždivého čreva alebo niečo podobné, tak je potrebné začať to liečiť probiotikami, ktoré reálne obsahujú to množstvo baktérii, ktoré sa píše na obale ;)

lexxa

Klaudinka dodržaná pravidelnosť po akú dobu? Ako dlho by ich mal človek brať keď chce vidieť vôbec nejaké výsledky? Stačí týždeň alebo dva? či to je málo? Je mi na nič, keď vidím aj že idú vianoce a ocino väčšinu jedál si bude musieť odpustiť. Ach tak moc by som mu chcela pomôcť :(((

Julka266

7klaudiinka7 a samotne uzivanie je potrebne ako casto? Viackrat za den, alebo ako sa to uziva.
Neviem ako to je s probiotikami celkovo ci je lepsie aby sa brali na plny alebo skor lacny zaludok :/

basatop

vlastne pri probiotikach ktore su na vodnom zaklade je fajn aj to - ze nespustaju travenie narozdiel napriklad od tabletkovych probiotikych ktorych to travenie proste neminie ;)

7klaudiinka7

Baby je to tak, že tieto probiotiká treba brať minimálne mesiac aj keď najideálnejšie by bolo ich brať až nejaké tri aby sa dostavil úspech taký ako človek čaká. Beriem Symprove, to sú tekuté probiotiká, ktoré sú na vodnom základe, čo znamená, že aj človek ktorý má problém ako ty ich môže brať. Len dôležité je aby pri týchto probiotikách bola dodržaná pravidelnosť, že nevynechávať ich :)

Kvetulaaa

lenze ako to je s vita biosa? tam je to nejako s mliecnym kvasenim nie a podobne. Neviem ci zrovna to su prave probiotika ked ma clovek nejaky zavazny problem s travenim a celkovo s crevami. Na imunitu su mozno v pohode, ale ked ma niekto problem so zapalovym ochorenim criev alebo nejakym podobnym ochorenim tak tieto probiotika z mojho pohladu nie su pravou volbou. Pretoze nie su na taketo problemy urcene :)

Domka24

Presne ako píšeš, to je to, že zase moje telo netoleruje nič mliečne, pretože mi je hneď ťažko. Preto to budem musieť riešiť inak. Keď sa takéto probiotiká berú, tak ako dlho ich treba brať aby sa účinok dostavil? prejavil?