Probiotiká

Príspevok v téme: Probiotiká
m.

Ahojte, prosím Vás, aké probiotiká sú najlepšie. Viem, že tie, ktoré majú najviac živých baktérií, ale ja by som chcela konkrétne vedieť ktoré sú to,aby som zbytočne nevyhadzovala kopu peňazí za drahé neúčinné druhy. Skúsila som už všeliaké: Biopron, Super Dophillus, Acidophilus, Nutrilion B. Ja to beriem preventívne na zdravú mikroflíru, imunitu, proti kandide. A ešte by som sa chcela spýtať, nepoznáte nejaké v práškovej forme?

manuskazv

Nam celej rodinke na imunitu a podobne zaberaju prirodne produkty z justu, blizsie info poskytnem mailom lucia.olsavova@gmail.com
Nedam nane dopustit, kludne piste doporucim vam ktory produkt je naco dobry

Udivená

Wau, to je nabúchaných informácií :) Teším sa, že sú ľudia, ktorí sa takejto tématike venujú. Hlavne mi to aspoň trošku pomôže sa zorientovať. Mám tráviace problémy - dlhšiu dobu - stres, veľa práce a ruka v ruke životospráva a životný štýl tiež nič moc. Prekonala som zápal močových ciest, kedy som tiež fičala na probiotikách, ale od spoločnosti Valosun. Bolo to rýchlo dostupné, takže som nemala nad čím váhať, teraz však premýšľam nad tým, že by som si zakúpila aj na to moje trávenie niečo... Tak sa idem dať do čítania :)

SadP

Este jedna rada, ohladne uskladnovania probiotik v ladnicke, priamo od vyrobcu:

Hello Phil (not) in Mågnoliá - Refrigeration is not necessary to obtain the 10 billion live culture count. You can get 10 billion at time of expiration by simply storing the product at room temperature as long as the desiccant is present inside the closed bottle. To get 10 billion at time of expiration, we add a large 'overage.'

The reason we don't recommend refrigeration is that it is viewed as cumbersome by customers.

However, if you refrigerate the product, you may get more than 10 billion at time of expiration. How many more live cultures can you expect if you refrigerate? Well, that depends on how long the product was at room temperature and your ambient humidity. If you live in a humid climate, refrigeration is a double-edged sword - a little moisture can condense on the tablets each time you open the bottle and expose the cold tablets to the humid air. In humid climates, the increased moisture may offset the higher live culture count gained from refrigeration.

Another clever trick is to take probiotics with foods that contain prebiotic fibers. The bacteria eat the prebiotic fibers and multiply rapidly in your gut. Eating a few grams of prebiotic fiber daily can easily turn 10 billion into 1 trillion or more.

Thank you for choosing InnovixLabs.

Sincerely,
InnovixLabs Customer Service

- ako vhodne teda vidim, pouzit tu vec, co vysava vlhkost (taky sacok), a vlozit ju do flase s probiotikami, a najlepsie, ak ich chcete dlhodobejsie uskladnovat, tak presypte tych 60 tabletiek, napriklad do 3 flasiek, po 20 tablietiek. Takto budete vzdy otvarat len jednu, a tym padom zvysne tabletky budu chranene vo zvysnych 2 flaskach, ktore otvarane nebudu. Takisto ich odporucuju dat uplne do rohu ladnicky, na spodne miesto, lebo na dverach, ako ich vacsina ludi ma, je najviac vlhkosti, a najviac tam kolise teplote.

SadP

Tieto su tiez dobre
www.amazon.com

ale drahe, za mesiac doplnania 25$.

Obsahuju aj LiveBac technologiu, vdaka ktorej vedia bakterie dlhodobo prezivat v tabletke, takze sa neznizuje ich pocet, a navyse, vedia prezit extremne horucavy 45 stupnov az 7 dni, takze nieje problem ani zo zasielkou v lete.

Goku27

Keď som mal obdobie plné stresu, bolel ma žlúdok.Veľmi mi ale pomohli probiotiká Biopron od valosunu. Hlavne ale záleží na dôvode pre ktorý chceš Probiotiká užívať .

SadP

Z tejto studie vyplyva, ze je to prave glukoza, ktora pomaha prezit probiotikam kysle prostredie v zaludku.
www.ncbi.nlm.nih.gov

Takze bez cukru to nebude velmi vhodne.

Naopak, najidealnejsie mi pripada zaradit probiotika k ovociu, teda ze si date cisto ovocny salat. Nielen ze sa stravi do hodiny, ale navyse tam budu aj cukry, ktore pomozu probiotikam prezit. Navyse, ovocie hned obsahuje rozpustnu vlakninu, na ktorej probiotika v crevach najlepsie rastu, hlavne jablcna vlaknina je na toto super. Idealne je pouzit probiotika s postupnym uvolnovanim (BioTract technologia), ktore ani zaludocna kyselina neznici, ani neznizi ich pocet.

petox

prosim ta kde sa daju na sk zohnat tie probiotika Symprove?
... SadP prosim ta mohol by si sa vyjadrit, ci su ozaj kvalitne? bolo by to jednoduchsie ako objednavat cez amazon.. dakujem

claudel

Ahojte, mam otazku na tych, ktori maju skusenosti s chemoterapiou. Mam s nou zacat a docitala som sa, ze sa lepsie znasa ak sa beru pocas nej probiotika. Poradite, prosim ake? vdaka