Mám ho veľmi malý

Tutanchamon_xD

Zabiak123 v škole má každý ? To si po celej škole hovoríte, akých máte veľkých vtákov ? WUT ? :D To je nejaká nová hra mladej generácie ? :D

Zabiak123

Dobrý deň, mám taký problém. Mám 15 rokov a mám malý penis. Môj penis má bez erekcie 8 cm a s erekciou 10 cm. Je to v poriadku ? Neviem, čo s tým mám robiť, v škole má každý minimálne 10 cm bez erekcie.

Gima

Môžeš isť aj za doktorom urologom, on sa špecializuje aj na prostatu, taky žalud pod močovým mechurom. Možno ti predpíše niečo na zlepšenie funkcie prostaty a potom možno ti narastie aj " bimbas " .

Ferko96

Nazdar, ja som ho mal tiez velmy mali a dal som si tablety erexus..pisali ze tam je zvacsenie penisu tam ked to bereis...vyskusal som a po 2 mesiacoch sa mi zvacsil penis o 4 cm

pavel y

Mal si tej čubke povedať, že má malé prsia a širokú vagínu. Je "pekné", keď ženská s 3000 chybami kritizuje na mužovi jednú jedinú. A ešte "krajšie" je, keď sa muž nechá a na oplátku ženskej nevytkne aspoň polovicu z jej chýb...

Mesačný princ

pozri - píše úplne perfektne. Žiadna by ti to nepovedala, pretože by ani nemusela. Zbalila by sa a odišla by :D