Dá sa schudnúť za mesiac10 kg?

zjuzjika

SIMONA keby si si to poriadne precitala, tak som tam napisala, ze som neschudla preto, ze by osm chcela alebo potrebovala....jednoducho som tyzden a pol nemohla jest, lebo som mala teraz neake zdravotne problemy...takze ti urcite nebudem radit ako mas schudnut a ja budem rada, ked priberiem, lebo mam len 46kg pri vyske 168cm....najprv treba poriadne citat....

nelly15

Ja som dala za mesiac dala dole tých 12 kíl (z 75 na 63) ale to som len jazdila na stacionarnom bicykli (5-7 hodín denne) a jedla minimum a výsledok = anorexia...takže tadeto cesta nevedie moja...potom sa z toho už nedostaneš...

poradkina

da sa to len treba posudit obezitu cloveka a ak schudnes 10 kg za 30 dni naberes ich hned pretoze tuk ubuda tak 0,5kg za tyzden co je 2kg bez navratu...

bozica

simona omrkla som si ta na azete pre boha mas asi 14 rokov odhadujem v profile mas pisane 164 cm a 40 kg z coho chces chudnut? pre boha rozum mi zastava...ludia najprv sa presvedcte komu radite ako chudnut a nie hned pisat a radit mu vela je tu deti a potom sa z nich stavaju anorekticky ....

simona

Pre>zjuzjika
No vies co chcem sa s tebou pobavit o chudnuti lebo chcem schudnut a nedari sa mi. ak chces napis mi na mysulik123@azet.sk a mozete mi aj ostatny napisat ktory ste c=schudli za mesiac ale tyzden

leila

Mary ahoj, behavas teraz v zime? Lebo priatel mi stale hovori, ze to najlepsie na zadok a stehna. Ale ked je vonku taka zima, tak ja neviem no. A hlavne vec ze nemam kondicku asi ziadnu. Tak mi porad ako na to a co obliect :) dakujem

mary11

waw si dobry,aj ja chcem mat pekne telo a za mesiac som rpibrala 5 kg,chcela by som zacat behavat tym sa dobre chudne,vzdy mi to tak tyzden vydrzalo a potom som preestala

ria9

podla mna sa to neda zdravym a prirodzenym sposobom,teda bez roznych spalovacov..a ak aj niekto schudne za mesiac 10kg tak minimalne 4-5kg z toho bude aktivna hmota(svaly)

bebinka

crespo
a ty robis aj nieco ine okrem toho, ze cvicis a chodis do prace? mas aj nejaky spolocensky zivot? :D lebo toto sa mi zda ako sebatryznenie.. to je prilis.. ked zijes preto, aby si mohol cvicit.. co ja viem... proste sa mi to zda privela..