Dá sa schudnúť za mesiac10 kg?

bez

nicolka dá sa schudnúť začal som pred 5 mesiacmi a prví mesiac som schudol 12kg potom to už išlo pomalšie ale doteraz som schudol 18kg mal som 98kg je to tvrdé hlavne pre tých čo sa radi najedia ale neni som hladný a cítim sa lepšie

alic

Pre Djko.
Myslela som ,ze si tu ludia inteligentne radia.Precitaj si poriadne moj prispevok,aj ostatnych.Ked sa da,da ,ale je to cesta prinajmensom k PPP.Precitaj si nazory odbornikov,Dr.Bukovsky,aj ostatne prispevky.A o tom,ze ich v case skusok mozes schudnut,je normalne,ale osoba sa pytala na normalnu radu.To si ma kazdy navodit stres ,aby schudol?Je to prinajmensom cesta do hrobu,ak mas zaujem,ludia si tu radia,co je vhodné,dobré.A preco teraz uzivas REDUCTIL?To si nevies udrzat vahu cvicenim,pohybom,a tak?Ked chces nazor ,aj za 3mes 25,28kg,sa dalo,ale uz by som to nerobila.Ty si chcel,zatial som tu nenasla take,ze ma niekto cusat..

DJko

for alic: ak nemas povedat nieco mudre radsej cus... oki?

for nicolka: ja som schudol 10kg za 3 týzdne takze mozne to je... mal som akademicky tyzden a potom maturity tak som aj vela jedol a kedze som sa iba ucil nemal som to ako spalit
zadovazil som si tabletky "reductil" a teraz len drzim hmotnost stale rovnaku

wiwi

Nicollka?Si sebevrah?To je dost aj na kona,nie na ludsky organizmus.Je v pohode dat tyzdenne dolu 2kg.No musis dret vo fitku ako byvol ale nielen po dobu toho mesiaca ale potom si to aj dalsi cas udrzovat lebo tak ako schudnes 8 kil za mesiac vlmi rychlo ti pride 15kg spat ak nie viac.Jojo efekt sa nevyplaca.Ja som si tak zadovazila mojoj hlupostou celulitididu a teraz si trieskam hlavu o mur.

hakawa

samozrejme ze sa da,ale potom priberies 15kg alebo prestanes mat mesntruaciu alebo budes mat ine problemy,radsej papaj zeleninu,ovocie,obmedzi sladke-nemusis ho uplne vylucit a cvic

alic

A preco zas niekto chce chudnut za mesiac 10kg,preco chcete nehovorim ,ze nerealne ciele,ak sa da ,da,ale ublizujes telu,sebe,a je to hrozny stres.Nestaci najpr 5,to si viem predstavit,to sa podarilo uz aj mne ,ale tolko?A mozes dat vahu,vysku,ci ozaj tolko treba?Ak mozes..