No a dost ...

Príspevok v téme: No a dost ...
keira

cize..chudnem uz rok asi..a to je tak ze najprv som schudla a mala som akurat vahu.potom som zas pribrala a mam este viac nez predtym..od zajtra chudnem ale na isto...nikdy som nemala taku pevnu volu jak teraz..ja to dokazem..ked dokazu to iny,preco by som to nemala dokazat aj ja??je koniec sk.roka,zaciatok prazdnim thak presa musim nejak dobre vyzerat,na ne?...a teraz otazka na vas..je tu niekto kto sa prida??????ci zas musim setko sama??

kacka

Caute vsetci. Ja som zacala minuly tyzden v pondelok a zatial sa mi podarilo dat dole 2 kg. Moja vyska 167 cm a vaha teraz 58 kg. Chcem sa dostat aspon na takych 52 kg.

lucyna

no tak ja mam len 157 cm a vazim 49 kg a schudnut takych 5.viac urcite nie

a ano cvicim doma na stroji a behat som bola dnes tak trosku ale bola som sa s priatelom prejst po kopcoch-aj to sa rata :)

keira

baby ak mozem vediet...aka je vasa vyska a vaha??..a za jaky cas chcete schudnut kolko kg??..a co preto robite??aj cvicite??..bo ja ani necvicim moc,ale asi zacnem castejsie a chcem chodit rano okolo 5 behat

poliewoocka

Me3ks som ja len som sa zabudla prihlasit..Ja som myslela ze hlavne jedlo su ranajky nie ze hlavne jedlo sa rovna obed.By si sa cudovala!!A hlavne ti co chodia prec skoro rano.Ranajky nie su desiata!

lucyna

pepinp no k tvojmu prispevku asi tolko:
treba sa vediet stravovat a nejest iba "sracky" kedze si schudla 20 kg asi si nebola najstihlejsia ale ja potrebujem...vlastne chcem len 5 kg a to je rozdiel

a na zdravej strave nieje nic zle.je to prospesne skor

pepinp

Baby,nehnevajte sa,ste sproste.Tak sproste,ako som bola ja.Aj ja som furt vymyslala z chudnutim,a neboli to dokonca ziadne hladovkove dni,normalne som aj jedla,ale len kadejake ''sracky'' ako jugurtiky,same salaty,ovocie,vlocky.Jednotvarna strava.Schudla som 20 kg,ale nasledky katastrofalne.Telo sa dostane do takej depresie po tych hladovkach,ze roky sa budete vlacit po psychiatriach.Ak Vam to hladovanie stoji za to narusit si navzdy harmoniu a dusevnu pohodu v tele,tak sa kludne nicte.Keby som tak mohla vratit cas....A nebyt tak blba.

me3ks

Viete co?Ziadna dieta nepomaha dlhodobo a drzat ju cely zivot je o nicom!Moj osvedceny recept:Pred jedenim sa pooooriadne napit aby ste zaludok zaplnili vodou a naberte si mensiu porciu ako obvykle-hlad ma totiz veeeelkeee oci.Jedzte pooomaly pretoze kym mozgu dojde ze ste uz plni chvilu to potrva.Ak ste uz aj pocas jedenia syti nedojedajte.Po druhe,jedzte viackrat za den ale len si zobnite,ziadne velke porcie!To udrzi vas metabolizmus a celkovo zaludok aktivny a rychlejsie sa vam budu spalovat tuky.Po tretie,vela pite!!Po stvrte-Jedzte vela vlakniny-ovocie,zelenina-najlepsie ananas,grep a cerveny melon.Po piate-nejest po 18.00!Nielenze sa poriadne nevyspite lebo vas zaludok bude musiet makat celu noc ale nerobi to dobre na postavu!A po sieste-cvicit,cvicit,cvicit!Nemusite dret ako kon ale aktivny pohyb je dolezity!Hlavne rano ale ak sa vam chce aj vecer.Rano to rozprudi metabolizmus a vecer pre lepsi spanok.A este jeden paradox:To ze budete vynechavat hlavne jedlo dna-ranajky vam len uskodi-priberiete-pretoze ranajky vam rano nastartuju zaludok(zasa ten metabolizmus)tolko moje skusenosti..sladkosti mozete kludne:)))))