Rakovina žaludka?

Príspevok v téme: Rakovina žaludka?
Simona098

Dobrý deň
Mám 16 rokov a problémy so žaludkom. Už dlhšiu dobu ma pobolieva, nechuti mi jesť a keď aj niečo zjem tak sa citim hneď plno. Včera mi prišlo tak zle že som zvracala s krvou ale bola to taká ťahava krv nie ako keď sa vam pusti zo žili a len malé množstvo. Veľmi som sa zľakla no najhoršie je že dnes som si aj v stolici našla malé množstvo krvi. Stolica bola hnedá. Strašne sa bojim prosim poraďte mi .. je možné že to je rakovina žaludka? Nechudnem a telesnu teplotu mam normalnu.

Gima

Mne na trávenie a plnosti žaludka pomáha Psylium z lekárne, dalej acidofilné mlieko alebo feniklový čaj. Psylium pomáha 100%.

vurytu

Zaleží čo jedávaš, mrkva,cvikla niečo červené vyzera v stolici do cervena,aj ked sa to nestrávi.
ked kakaš a potlačiť, mohla ti cievka s konečnika prasknuť-lebo si veľmi tlačila-maš tvrdú stolicu?
Napísala si trochu. Pila si niečo červene alebo jedla-čo ti uškodilo-aj to može pri zvracaní vyzerať ako krv-
alebo ked zvracias tak tiež praskajú cievky ked to ide von-hrdlo zub-aj ten občas pustí krv.
Možno že zle ješ.zlé potraviny, ťažké.Cievky sa zahoja-to je normálne.Nemysli hned na zlé.
žaludok ukludnuje-zemiaky, omastene maslom, zemiaková kaša.Ĺanové srmeno-DM drvené 3 krat denne jedna lyžička.-Harmančekový čajík,piť vodu preva renú vychladnúť je teplo. źiadne koláče.mastné.
Polievočku zeleninove-zemiak,mrkva,petržlen koreńová zelenina hrašok.Rybička -treskovitá na masle.
kuriatko -dobré jemne orestované.
mrkvička je dobrá na žalúdok, struhana aj z jablčkom.Alebo si trochu odštavíš par mrkvičiek ak máte odštavovač -spýtaj sa mamy.
Banan je vynikajúci na ukludnenie žlúdka a čriev.
Je teplo musíš si dať pozor-čo ješ aby nebolo pokazené-možno preto si zvracala-aspoň si to dala von.
Toto niekolko dni si kombinuj, aj ryža je super.
Najdi si dieta na žalúdok.A potom ke´d bude lepšie tak možeš aj iné.ale piť je teplo.
Žiadne koly, alkohol a také.Konzultuj s mamou.Nemysli hned na zle. Možno si urobila dietnu chybu,niečo zlé si zjedla

Koľko dni ťa bolí.? niekedy boli aj dva týždne kým sa da do poriadku ale ked hovoríš že ti chuti.
Mlieko nie-nepi.trochu jogurt možeš.Všetko dobre.
rozmýšlaj čo si predtým jedla.Uvidíš.Nemáš stres s konca roka.
Len oddychuj a rob pekné veci, prechádzky.Ale nech ti varí mama

Noelinka

Môže sa jednať o rakovinu ale nemusi jedno koľko máš rokov rakovina vek nepozna. Takže v lekarovi öepsie na pohotovosť

Vred

Myslím že v takom mladom veku to rakovina nebude, skôr by som to typoval na vred.... v každom prípade ak krvácaš tak rozhodne choď k lekárovi čo najskôr!