Zapchate ucho

zuzic

nieeeeeeee bingham jasne ze nie kedy som sa ja bala:) ale mam len take obavy ci to moc boli:) nie teraz naozaj vsetky ucky, mama, kamoska ma posielaju za usnym tak som skoro aj isla kym som nenasla toto:) takze hadam to pocka, ved zatial sa mi "len" zlievaju zvuky:) ale ty nemusis vzdy odhalit moje slabe stranky:))) ved ja o tebe nic neviem a ty o mne uz pomaly vsetko:)

zuzic

no uzasne ta pistol uz zneje ovela lepsie:) tak to tam urcite nepojdem tak skoro...kym sa to este da prezit tak skoro tam nepojdem:)

xxxx

Ziadna iniekcna striekacka, ale striekacia pistol. To bolo kedysi. Neboj najprv doktorka nastavi ci ma voda spravnu teplotu. Dost to v uchu huci, ale potom ked prestane tiect voda, zrazu ziadna bolest a mam pocit, ze pocujem lepsie ako nikdy predtym.

Adulka

Neviem či to tu už niekto písal, ale chod ušnému lekárovi, on ti to vypláchne, inak si nepomôžeš. Ja som to tiež mala.

xxxx

Ja som si tiez vatovou ticinkou zatlacil maz este hlbsie. Skoro som nepocul. Ucho aj bolelo lebo tam bol vonkajsi zapal. Externa otitida napisane v karte. Bol som na vyplachu. No striekackou by to robili aj pol hodinu. Pod ucho dali lievik z odtokovou hadicou a vodnou pistolou az na 3x po pol minute striekania sa to podarilo. Na zapal som dostal kvapky. Tyzden som si kvapkal.

Pitkin

... a to som vám zabudol povedať, že som roky hral vodné pólo.... a mám už aj vymenené obidva kýčelné kĺby ... športom ku zdraviu ..

Pitkin

... no ja som bol pre náhle ohluchnutie u niekoľkých lekárov, kde mi každý jeden dal otázku, či som niekedy neplával?(mám 60) ..
nevedia mi roztopiť tvrdý fras v uchu. teraz mám brať do ucha parafínové kvapky .. vraj pomôžu po pár dňoch, a potom sa uvidí .... ostáva mi len dúfať .... Jano 0905931950 KE