Zapchate ucho

januška

RNG,da sa ten olej kombinovat aj s tym peroxidom alebo medzi tym musi byt nejaka parhodinova prestavka? nerada by som si vyrobila este daco horsie.

RNG

Na rozpustenie usneho mazu je dobry teplu(nie horuci!) olej. Nakvapkat do ucha, nechat posobit nejaky cas kym zmakci usny vosk.Dobry je mandlovy, kokosovy(antimikrobialny), olivovy
Ked si davas do ucha peroxid na dezinfekciu, zried ho 5:1, to je 0.5%
Trojpercentny je trochu prilis silny.

januška

juuuj peroxidik celkom pomohol...este to neni uplne v pohode ale uz aspon niesom uplne hlucha.dam si aj na noc a dufam ze do rana bude po probleme :)

januška

maminka mala uz raz tie sviecky na dovolenke len jej to nepomohlo,musela tam ist potom na usne.ale tak ked mi to neprejde tak skusim aj to,dakujem

poliewockaa

Cistit si usi tak casto nie je najlepsie asi to bude tym usnym mazom..Vies co ti pomoze?Kup si v lekarni AURUMED su to take akoby dute sviecky z tkaniny namocenej vo vcelom vosku lahnes si na bok zdravym uchom dolu a do zalahnuteho si das tu sviecku a zapalis.To bude horiet miernym plamenom a asi 2 cm nad uchom to vyberies,zhasnes.V tom co ostane bude ten humus co si mala v uchu-ono to z tade vytiahlo.Su super balenie kde su 2 alebo 4 kupis do 100sk.Napis ci ti pomohlo:-))

januška

ved ja zatial nepanikarim,len je to taky blby pocit ked mas mobil na meter od hlavy a nepocujes ani ze sms dosla.

pepinp

Aj ja mam dnes problem s uchom.Strasne ma zacalo boliet,a mam ho ako keby zacpane.Moznoze si si len cosi podrazdila,alebo posunula usny maz tak,ze nepocujes.Bud sa Ti to cez den asi same upravi,nemusis panikarit,az po par dnoch \\\'\\\'hluchoty\\ \'\\\' by som sla k lekarovi.