chudnutie/ siroke boky

Príspevok v téme: chudnutie/ siroke boky
ara1255555

mam 15 rokov siroke boky, velky zadok, uzky pas, male prsia ..... chudnutie nepomaha aj ked schudnem tak zhora
otazka znie : Moze sa to vekom vyrovnat ?
lebo to nevyzera pekne je to dost velky nepomer hore mi vidno uplne rebra a zadok boky a stehna mam poriadne velke .... vela ludi mi to hovori ze mam velky zadok a zacina ma to trapit
vyska 167cm vaha 47kg

GOING

Keď sa rozhodneš cvičiť upažovanie,
tak maj pri cviku pokrčený lakeť o 45 až 90°
ako ti biomechanika a komfort dovolí.

GOING

Do trička si daj zrolované ponožky ak si to nevieš predstaviť
a vypchaj si nimi do šírky ramená.

Začni cvičiť upažovačky v stoji s malými jednoručkami/činkami
1 kg , 2kg 12-14 opakovaní a napr. 2minútové prestávky medzi cvikmi
resp. ako ti budúprestávky vyhovovať.
Po troch týždňoch zvýš. váhy činiek na 3kg, 4 kg a zmenši počet opakovaní na 8-10.

GOING

Ber to iba ako môj názor.
Ja osobne by som cvičil upažovanie ramená v stoji základný cvik
aby išli trošku do šírky oproti bokom.
Možno chrbát tiež do šírky = ťahanie kladky za chrbát
napr. v sede a možno roztiahnuť hrudník = pulover v leže.

Ale tie ramená su podľa mňa recept, proste máš tak stavané boky,
väčšie ramená to opticky urobia.
Tym pádom budeš mať opticky užšie boky.

Lovesme

Však máš úplne v poho postavu chalpče. ak by si ale začal posilovať trošku, bolo by to len v tvoj prospech a začni viac papkať :)

Def

Ahojte , chcel by som sa vás poprosiť o názor na moju postavu vek 16 181cm výška a 64kg hmotnosť , problém mi robia tie boky rád by som počul vyjadrenie niekoho iného vopred ďakujem.

Ijfn

Ludvicka je zakomplexovana picca vôbec ju nepočúvajte, tá baba čo tu dala fotky má krásnu závideniahodnu postavu, nechápem co je akože na tebe nepekne, však si stihla, krásny útly pás a super boky, čo chceš vyzerať ako dievčatko? Však takto má vyzerať žena, prajem si mať taký útly pás. A kozy si môžeš dať urobiť ak nenarastu, aj ja si na ne šetrim tiež mám postavu typu hruška.

Ludvicka

Na čo by som to robila a nema postavu ok. Keby trosku schudla,mihla by mat ok postavu. Ja hovorim svoj nazor na nu. Lepsie,nez jej klamat

samozrejme

Ludvicka nože daj nám sem ty svoju fotku, ako vyzeráš...! velmi som na to zvedavá! ked tu kritizujes chuda dievča, ktora ma postavu OK !!!