Mám komplexy z vysokej postavy

Príspevok v téme: Mám komplexy z vysokej postavy
michelle

Mam 17 rokov a mam zo svojej vysky neskutocne komplexy........ziadny chalan ma nechce lebo ze vraj som jak zirafa.....mam 172cm a neskutocne by som chcela mat menej..........neda sa nejak zmensit????? Preco vsetci chalani chcu dievcata co maju od 158 do 165?????? to neni feeeeeeeer, preco mi vraiva ze som jak zirafa??? som fakt tak vysoka????

lioness_01

xyzz - ja sa ťa nesnažím presvedčiť o ničom :)))

ty sa ma nesnaž presvedčiť, že čo nízka to tučná :)

lioness_01

excita - ja viem oceniť ženskú krásu - mám XY známych a kamarátok, ktorým by som sa chcela podobať... ani jedna sa ale miss nezúčastnila :)))

jajka001_

no neviem, minule som bola na rodinnej navsteve, sedela som na sedacke,chrbtom ku dveram, dosla taka teta ze jeej a čie je tamto dievča?

ghost.lady

BBella, to ze ti tipuju menej rokov zrejme nesuvisi s vyskou. Ja mam 176 cm, mam 24 rokov, skoncila som teraz vysku, ale vsetci mi tipuju tak 16 - 17 rokov. A dost ma to vytaca :) Neviem, kedy konecne budem vyzerat aspon ako plnoleta.

BBella

michelle nefnukaj "to nie je fer" co nie je fer???kazdy je taky aky je a hotovo, keby som sa ja mala pozastavit a fnukat nad tym, ze mam rysave vlasy - na zakladne som bola total skareda, dlho si ma chalani nevsimali po strednu skolu, moja vyska skor nizka je 155, ked nemam namalovane oci vyzeram hrozostrasne, mam nizky driek, cize normalne nohavice su mi az po cicky:D a bedrace zase nevyzeraju dobre, lebo nemam boky, vyzeram jak lata...mal strasne chudulinke lytka, ja vlastne ani lytka nemam...bla bla bla blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa no nic ine by som nerobila keby som si mala take veci vsimat. mne zas kazdy hovori"ty si taka malicka" jak toto pocujem otvara sa mi nozik vo vrecku, mam ovela viac rokov, ako mi ludia hadaju, a tak mi kazdy tyka a je to dost nevhodne. kazdy ochka ako mladucko vyzeram, ze ako dievcatko, a pritom som vysku skoncila pred viac ako rokom...proste kraviny. skus sa zamerat na vyssich chalanov.A HLAVNE-
NEMYSLIM SI ZE SI AZ TAKA VYSOKA....AMEN