Mám komplexy z vysokej postavy

Príspevok v téme: Mám komplexy z vysokej postavy
michelle

Mam 17 rokov a mam zo svojej vysky neskutocne komplexy........ziadny chalan ma nechce lebo ze vraj som jak zirafa.....mam 172cm a neskutocne by som chcela mat menej..........neda sa nejak zmensit????? Preco vsetci chalani chcu dievcata co maju od 158 do 165?????? to neni feeeeeeeer, preco mi vraiva ze som jak zirafa??? som fakt tak vysoka????

xyzz

ja mám 180... niekedy by som chcela byť nižšia, ale niekedy by som nechcela mať ani o cm menej :D najmä keď ma trafený spolužiak furt otravuje že prečo som taká vysoká, po kom a bláá bláá bláá, nič si z toho nerobím, ale už mi to lezie na nervy stále dokola s tou istou témou.... nepoznáte niečo, s čím ho spoľahlivo odbijem? :)

jankaaaaaaaa

a na vysokej postave sa urcte skor zakeyju edostatky s postavou, ci uz s hrubsimi nohami alebo co ako na nizkej postave

jankaaaaaaaa

ano oze mat aj vysoka aj nizka skarede nohy, ale pekne stihle nohy su urcite krajsie na ysokej zene ako na nizkej

nozky

len taky detail, preco vypisujete ze maju vysoke automaticky krasne nohy? nechcem byt zla, ale nemaju. akurat dlhe, ale to neznamena hned aj krasne. ide aj o ich tvar, hrubku, rovnako moze mat nizka pekne sexy nohy ako vysoka nepekne. tot vsjo (napr si pozrite ked bola v adela show surovcova. mala stokrat krajsie nohy ako adela)

jajka001_

michelle sem pisala v r. 2007 :)
roberta - kolko mas rokov? pravdepodobne uz nevyrasties, a mas fajn vysku. teraz si mozno pridlha ale casom budes prave vdaka vyske kočka:)

Lulu2011

Michelle - ja neviem vobec o com pises :D ja mam 173 cm a nechcela by soma ni o cm menej, dakujem BOhu za to, ze som vysoka. Poviem ti pravdu, cakala som od temy, ze tu pise nejaka baba okolo 185-190 cm :D Mas krasnu vysku a muzom sa prave naopak pacia vysoke zeny, aspon ja s tym problem nemam, iba vyhody. Podla mna sa zbytocne depkujes s krasnou vyskou ;)

jankaaaaaaaa

modelky su symbolom krasy a dokonallosti, vidime ich vsade v tv, casopioch na nete... a aka zen sa moze stat modelkou? len vysoka. tak ito miss. je to najkrajsia zena sveta, danej krajiny. a jedno z kiterii a by sa zena mohla vobec prihlasit do miss je aby bola vysoka. nechapem zeny co maju z vysky kompexy, budte rady ze ste ine ako nizke. a na vysokych zenach vsetko vyzera krajsie aj sukne aj dlhe nohavice aj vsetko. jasne ze aj postava musi byt pekna nielen vyska je dolezita.

Genesis

dospelým mužom až tak moc nevadí mať vyššiu partnerku (výnimku tvoria tí zakomplexovaní) ... problem ale je zo strany zien ... len maloktora zena znesie pri sebe nizsieho chlapa.

Jednoducho ste tak geneticky nastavene ze potrebujete chlapa co je silnejsi ako vy a to znamena ze by mal byt vyssi a tazsi.

Robberta

ahoj... na mna tiez nadavaju ze som ako zirafa.. a mne to velmi vadi... chcem byt nizka.. co ja by dala za to zeby som mala 162cm ... ja mam 172 asi.. a na moj vek je to vela... ja chcem byt nizka!!! :((((