PORADTE AK VIETE

Príspevok v téme: PORADTE AK VIETE
zuzikaa

Takze takto...Asi od zaciatku tyzdna mam nejaky divny vytok.Teda nie je to ani vytok,ale akoby zo mna tiekla voda.Navyse ten pach mi nie je velmi príjemný.Posledné 2 dni však akoby v tom výtoku bola aj krv.Vyzerá to ako špinenie pred alebo po menštruácii.Ibaže ja ju mám dostať až 10.7.Je mi to nepríjemné,hlavne pred priatelom,nemozem s ním predsa...ked neviem co mi je.Navyse ma aj trosku boli brucho,ako pred menstr.a brucho mam akesi napuchnute.Dufala som ze to prejde,hygienu dodrziavam,sprchujem sa 2 x denne a 2x denne menim spodne pradlo,ale asi to same neprejde...Neviete mi poradit nieco,nejake bylinky,kupel alebo nieco?chcela by som s tym nieco robit uz dnes,skor nez pojdem na gyn.prodim poradte ak viete,musim sa toho zbavit!moze ist o nejaku infekciu,bakterie?mohla som nieco "chytit od priatela?"

Alternativa

Samozrejme, ze ano. je to prejav niecoho, co musi lekar diagnostikovat. lekar urci sposob vysetrenia, nemaj obavy a nejaky "blbyô pocit. jasne, ze ta chapem, ale gynekolokovia su na vytoky bezne "zvyknuti". Daj vediet a navstevu neodkladaj.

alti

Ziadnu paniku, Zuzikaa :D. Ten testik by som si urcite urobila, takyto prejav moze byt aj v zaciatocnej faze tehotenstva. tym toto vylucis. Klidek, ja nehovorim, ze to je tehotenstvo. Vsetko vyjasni gynekolog.

zuzikaa

Ach boze.Tehotensky test?To hadam nie! Okrem toho od poslednej menstruacie presli len 2 tyzdne,takze...nie nie nie.Myslim ze je to nejaka infekcia alebo nieco...Takze urcite na gyn?