Vekra skusenosti

MikyNo

A možete mi poradiť ako ste okná vyberali? Je ich na trhu toľko že neviem čo vybrať. Zháňam iba plastové na byt. Sme na 3 poschodí a bývame pri hlavnej ceste. Nie je nejaká mega rušná len v tých hodinácha ako ráno okolo 8 a teda k večeru je to najhoršie.

Demino

A čo by sa stalo keby sa pravidelne nenatierali, napríklad že jeden rok in nenatrete? Ovplyvnilo by to nejak tie okná.

Alexandro82

Aj mne osobne sa drevo páči, je to jeden z najlepších materiálov celkovo aj s kameňom – nádherná kombinácia. Samozrejme to k tej stavbe musí ladiť. Máme okná od Vekry na chalupe je to taká modernejšia stavba a úprimne trávime tam aj hodne času, keďže sa tam dá aj celoročne bývať. No nakoľko máme obaja so ženou prácu v Bratislave tak ešte chceme pár rokov pobudnúť v byte čo máme a potom sa tam nasťahovať.  Okná sú z  borovice v Nature s tepelno izolačným zaskleným a zatiaľ sme spokojní. Jedine čo sme si ešte dávali extra boli siete proti hmyzu nakoľko tej hávede je tam až až. 

Pete44

Drevo je pekné no nie vždy sa hodí všade. My bývame v paneláku a drevo by mi bolo ľúto dať. Ešte keď neviem či tam aj ostaneme, keďže sa rozrastáme a možno by sme išli do domu. Nechali sme to na klasickom plaste. Ale mali aj nejaký výber plastových okien s dekorom dreva, čo bolo tiež zaujímavé. Hlavne nech to kovanie je kvalitné za to som si u nich bol ochotný aj priplatiť. A zatiaľ je všetko bez problému

Frankoo

Máme smrekové a aj my sme si mysleli že budú dosť náročné na údržbu. Natierame ich asi tak dva krát ročne keď manželka umyje okná ja ich vždy prejdem náterom. Ale stalo sa že jeden rok som ich natrel raz ale všetko ok. Pán mi povedal u Vekry že by to nemalo kvalitu ovplyvniť tak som rád. Inak sme fakt radi, okná sú dobré a skvelo izolujú.

Tomo35

Nevedeli sme sa so ženou dohodnúť keď sme boli v showroome Vekra či smrek alebo dub tak sme vybrali smrekové. Okná posobia pekne ,dávajú dobrý výzor na dome a izolácia je dobrá. Myslim že na dom sa drevo dosť hodí. A k tomu si potom možte prisposobiť aj vybavenie. Viem že by sa mali natierať asi tak 2 krát ročne

Heddka

Možem sa opýtať či drevené okná majú dáku dlhú životnosť? Rozmýšľame nad nimi tak chcem vedieť či sa oplatia a či sú náročné na údržbu

Samis

Naša skúsenosť s Vekrou je dobrá, máme ich už vyše roka a nemožem sa na nič sťažovať. Okná boli urobené v dohodnutý dátum a zatiaľ spĺňajú čo majú, takže uvidíme.