Triquilar

macka26

ahoj, ja som brala 7 rokov vkuse triquillar. a bola som s nim velmi spokojna. ziadne vedlajsie ucinky. mala som s nim 50 60 aj 70 kil... takze ti mozem z vlastnych skusenosti povedat ze som urcite nepribrala z tabletiek...
mne maximalne vyhovovali...

totatimeka

ja som práve dnes užila prvú tabletku triquilaru a to čo tu píšete... na 100% sú vedľajšie účinky individuálne a nechápem tie ženy ktoré tu píšu že neberte to je to svinstvo a že je to najhoršia HAK keď iným ženám zaberá a nemajú žiadne problémy. Ja som ešte žiadnu HAK nebrala a dnes som začala tak uvidím aké budú účinky no hodilo by sa mi keby sa mi zlepšila pleť ale ak nie postačí mi keď nebudem musieť kupovať výbavičku :D ja som pôvodne chcela Nuvaring ešte to tu nebolo spomenuté to sú vaginálne krúžky ale doktorka mi povedala že mi ich nemôže predpísať lebo som mladá a Nuvaring je pre staršie tak mi predpísala Triquilar dúfam že bude v pohode a nebudem musieť meniť lebo aj cena sa mi páči lebo Nuvaring stojí 500sk na mesiac tak uvidím čo to spravía podľa mňa bez ohľadu na cenu musí HAK splniť svoje poslanie a to je že z nej nemôžeme otehotnieť!!

kikuš

Ahojte...Ja som brala Novynette rok. Moje telo si na nu zvykalo asi 2-3 mesiace ale potom to bolo v poriadku, síce som mala niekedy medzi menštruačné špinenie. Na konci toho roku som začala len tak krvácať...krvácala som 20 dní a kvôli tomu som sa dostala aj do nemocnice. Novynette som okamžite vysadila....Upravila mi cyklus, spevnila prsia, nepribrala som, ale cyklus bol upravený iba chvíľku. Teraz sa chystám brať Triquilar a doktori mi povedali, že trojfázové sú dobré.

triquilarka

ja som brala triquilar 3 roky a mala som este vacsiu chut na sex ako ked neberiem nic.. takze baby u kazdej je to individualne ja som s nim bola spokojna, ziadne vedlajsie ucinky a vycistila sa mi od neho plet.. ked budem chciet znovu tabletky urcite si dam triquilar..

zuzana175

dagmara: ja som brala triquilar vyse pol roka a na konci to bola hroza s tou chutou. pol roka to bolo fakt strasne,lebo som presla na minervu,ale ani ta mi to nezmenila...teraz mam akusi novinku yaz - na 3 mesiace 1500,-sk,ale poviem ti, vyplati sa...ma najnizsie mnozstvo hormonov,takze skus tu.mne pomohla a myslela som si,ze mi uz ani svaty nepomozu:D

nikalala

Ahojte!!! prechadzam z Triquilaru na Novynette a mam doma zvysne jeden mesacne balenie Triquilaru...ak mate niektora zaujem...mate ho za 3 eura...piste na domulka.l@centrum.sk Dakujem!

dagmara

AHOJTE AJ JA BEREM TIETO TABLETKY UZ VYSE POL ROKO A SKORO UPLNE MI POTLACIL CHUT NA SEX A AJ KAMARATKA MI POVEDALA ZE JEJ KAMOSKE SA TO Z TYCHTO TABLETIEK STALO