Triquilar

monula

Ahojte mám malú otázočku poradil by mi tu niekdo?Vopred Dakujem.Berem antikoncepciu už asi 5 rokou a mám taký problém že pri každej prestávke mám príšerné bolesti hlavy a spánkou mám sa obratiť stým svojej lekárke alebo ich mám vysadiť?Ešte raz Dakujem Monika

222

Mne osobne Triguilar vyhovoval asi pol roka,nemala som ziadne problemy,ale potom som mavala neskutocne boleti zaludka..predtym som brala Sunyu,kt.mi aboslutne nevyhovovala: nemala som absolutne chut na sex,a nevedela som dosiahnut vrchol,po jej vysadeni sa vsetko vratilo do normalu behom mesiaca.A neviem ci sa mi teraz este chce nieco nove skusat tieto 2skusenosti ma odradili,nechcem hazardovat so svojim zdravim. :-(

zuzana175

ja som brala 8 mesiacov, po pol roku presla chut na sex, o chutiach ani nehovorim a nalady boli normalne u mna.najviac ma trapi ta chut na sex.odvtedy sa mi to nemoze vratit.lepsie su naozaj drahsie antikoncepcie.teraz mi vyhovuje napr. minerva a prechadzam na yaz

mya24

anjelik aj ja som brala triquilar, su to dobre tabletky- aj mne sa parkrat stalo ze som vzala omylom tabletku z opacneho konca koliecka-teda inej farby ale nic sa nestalo nemusis sa bat..

1anjelik100

bambulka0011: ahoj , ked skončíš s jedným balením tak z posledých 10 hnedých tabletiek z nového balenia si zoberieš tolko tabbletiek o kolko dní si potrebuješ oddialiť menzes.

1anjelik100

ahojte .. užívam triquilar 4 mesiac a omylom sa mi stalo, že som s dala inú abletku ako som mala podla šípok .. mohlo by to ovlyvniť možnosť tehotenstva ?

anuci

takže... triquilar beriem aj ja... problémy nemám. a to že stojí 130sk. tak to neviem teda v ktorej lekárni ste nabrali :) ale brala by som to aj ja tak. ale u mna boli troška drahšie. no a nemyslím si že je zlá. fakt záleží od typu organizmu. a netreba to len tak kupovať. treba u ženskej si dať spraviť testy či sú vhodné pre danú osobu a či nie...