Lieky a dovolenka

agina

RNG dakujem, dakujem....fiiiha, pani v Lucenci je tvoja neterka??? To som nevedela.Inak pochval ju, je velmi ochotna.Uz mi to tusim poslala na dobierku.Takze dakujem.....
Takze GSE 15-20 kvapiek. OK.

RNG

GSE: "horkac"=15-30 kvapiek do pol litra vody, nos flasku so sebou a glgni si z casu na cas.
V tropoch potrebujes so sebou vodu aj tak stale.
Mozes to dat aj do ineho napoja, napr caju ci malinovky.

RNG

GSE: "horkac"=15-30 kvapiek do pol litra vody, nos flasku so sebou a glgni si z casu na cas.
V tropoch potrebujes so sebou vodu aj tak stale.
Mozes to dat aj do ineho napoja, napr caju ci malinovky.

agina

Inak ktosi velmi studovany mi povedal, ze egyptske problemy nie su ani tak z tej ich vody ako z toho, ze ludia kadeco pojedia jedno cez druhe a napomahaju k tomu aj tie vysoke teploty.

agina

No sak to!!! Ved pol kufra mam len lieky a kozmetiku /to myslim opalovacie kremy a po opalovani/...hruuuuza. Aj vy letite do Egypta????

mr

Pred navstevou tychto krajin sa odporuca jest aj 2 tyzdne tie probiotika,ako Ti poradili.Potom sa da predist vacsim problemom.Na hoteloch maju aj svojich lekarov.Chlapcek ,co mal problemy ,davali mu aj infuzie,za 3dni bol v poriadku.Znama zase musela brat aj 2oje ATB.Tak neviem do akej vybavenosti idete.Len tak mimochodom ,ako to potom pobalite vsetko?Ja mam z toho lietadla strach,ze nabalit 2decka,mladsi astmatik,+ tie lieky zobrali by nas?To sa Vam vojde do jedneho kufra?

agina

RNG objednala som si od teba/teda tetuska z Lucenca mi ho posle/ GSE do toho Egypta ako si mi poradil.Je tam pisane, ako to treba uzivat??? Lebo zabudla som sa opytat.Nerada by som tam dostala faraona....

Alternativa

Piseme si, co si vziat a ja Vam poradim, co si z Egypta urcite doneste : ibistekovy kvet. Je to uzasne chutny, kyselkavy caj na leto aj zimu a taka mala vitaminova bombicka :D. Predavaci v obchodikoch Vam ho urcite budu ponukat aj na pitie pri Vasich biznisoch. Tak si uzite dovolenku