navrela mi uzlinaaa v divnej lokalite-preco,co to?

Príspevok v téme: navrela mi uzlinaaa v divnej lokalite-preco,co to?
maryi

prosim vas, navrela mi asi uzlina-hrcka cca 12-13mm ju odhadujem na tvari pred usnicou ako zacina sankova kost na urovni dierky na nausnicu vlavo. Moze to byt uzlina v tej lokalite a z coho-teda akej casti tela moze byt navreta uzlina v tej lokalite? MOZE TO BYT OD OKA?-JACMEN CI ZAPAL MAM NA LAVOM OKU ZOSPODU KUTIKA ASI AKO JE SLZNY KANALIK. TA HRCKA PRED UCHOM-UZLINKA? ma neboli...poradte prosim co to je a z coho pleas. vdaka moc

maryi

a ako zistim ci je to ta tukova hrcka, uzlina ci co? mam ist na sono, ak to nezmizne? Neboli ma ta "uzlina", ale na tom spodnom kutiku oka mam akysi mensi zapal, tak neviem

poliewoocka

Keby to bola uzlina bolo by to zdute bez prechodu a bolelo by to.Na uzlinu odporucam octanovu mast.U teba je to-ako opisujes-asi z oka-nejaky zapal alebo nieco.Chod na ocne.

RNG

Presne tam je aj lymfaticka uzlina,no a ked mas zapal na oku, prave tadial by mala tiect od oka lymfa, takze to mas zdurene z dovodu.
Tukova hrcka sa vytvara pomalicky a malokedy zmizne.
Zdurena uzlina po odstraneni zapalu sa scvrkne do normalnej neviditelnej na vonok velkosti