Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

po operacii prsnika

Príspevok v téme: po operacii prsnika
bibiiiii

Pred tyzdnom mi operovali prsnik,teda vybrali mi len to co tam nemalo byt.Lekar povedal po operacii,ze je to v poriadku,mam to negativne.No v sobotu som si nahmatala tam ako je rez,hrcu tvrdu ako marhula.Bola som dnes u operatera a povedal ze si to musi pozriet ultrazvukom,no ma ho pokazeny,tak mam prist v stredu.Neviete niekto nahodou co by to mohlo byt?

tina 500

vie mi niekto poradit som po 2 operci do 1 roka ale teraz po 2 operci po 3mesiacoh mi zacal prsnik krvacat vraj to moze byt zapal ale to mi po kazdej spravilo ze zacal prsnik krvacat bol to nezhubny nador cakam na vysledky citologie ,ale prsia sa mi stale zvecsuju a hlavne lavy operovany ma tu niektora taky problem ako dopadli vysledky dam vediet

66666

Bibii neboj sa aj ja som prad 2,5rokom absolvovala taku operaciu a tiez my s vysledkami dopadla podobne.co sa týka tej tvojej hrcky tak to tam budes mat stale pretoze to su zosite vo vnutri zlazy.A mne po týzdny strasne napuchol celý prsnik,ale inac momentalne mam sa dobre a chodim na pravidelne kontroly.ozvi sa akop si dopadla.

poliewoocka

Ak vravis ze vysledok bol negativny neverim ze by sa ti tam za tyzden nieco zhubne alebo nezhubne vytvorilo.Mozno je to len pooperacna zrazenina alebo nic vazne.Neboj sa,hlavu hore,pojdes v stredu na ultrazvuk a uvidis.Drzim palce!!!