Endokrinologia

mafia

to 66 666 :
nemám záujem porovnávať Wagnerovú a Swartza, lebo ho vôbec nepoznám, tak sa k nemu neviem vyjadriť, len chcem poradiť, Dr. Wagnerová nie je súkromná lekárka, pracuje na oddelení v novej nemocnici a na prvom poschodí vedľa Swartza sú rôzné interné poradne, kde ona ambuluje, skoč sa tam kedykoľvek popýtať je tam sestrička za okienkom, tá Ti povie , či príjmajú nových pacientov, a aký je postup.

mafia

to esther: Ja som u Dr. Bláhovej začínala s diagnostikou, po čase som zhodnotila,že nekomunikuje, a stagnuje,nikdy ma neposlala na usg štitnej žľaty, tak som hľadala novú doktorku. Moju známu strašne zanedbala, zlou voľbou tarepie si nevšimla popri hypotyreoze poruchu prištitnych teliesok, ktoré sú zodpovedné za kalcifikáciu kostí, tak pacientka so strašnou osteoporozou skončila s výmenou kolenného kľbu.

mafia

to :panča
Azda si ten Xenikal odskúšala, mám informácie od pacientov, že potrebovali na pracovisku súkromnú toalatu....

esther

ahoj mafia a tá wagnerová prijíma aj nových pacientov. ja chodím totiž na sever ku bláhovej. na kontrole mi povie tak dve vety a to je všetko. dalej ma stve, ze si skracuje ordinačné hodiny. ja žijem v cr a prídem domov na pár dní, takže ma to stve, že prídem tam a ona neordinuje.

66666

ahoj mafia,ak porovnavaš Swartza a tutvoju je to rozdiel,nakolko neviem či si bola u neho.........podla mna je zlatý ale ma toho hodne takže venuje sa pacientom podla ich stavu.........A ta Vagnerova je sukromnicka........V juni som saobjednala ku Swartzovy tak neviem porad,neberiem vobec žiadne lieky len sasleduje jej velkost.......
Porad

panča

(:D to mafia:
xenical posobi na principe vylucovaia prebytocneho tuku v potrave z tela von..cize cim viac mastnoty v tvojej strave, tym viac sa jej vyluci von a uvidis ju plavat na vodnej hladine vo WC v podobe mastnych ociek)

mafia

V Košiciach mám perfektné skúsenosti s Dr Hedvigou Wagnerovou, pracuje v novej nemocnici v endokrinologickej poradni na prvom poschodí vedľa Schwarca , ordinuje v utorok a v stredu, je mladá , fundovaná a veľmi pedantná,neustále sa vzdeláva. Veľmi ju odporúčam. Mám ešte jednú skúsenosť s Dr. Gonsorčíkovou, tá pracuje na Moyzesovej ulici, má podobné kvality, ale je veľmi komerčná, nanucovala mi lieky Xenical,na obezitu, len mi zabudla povedať, že sa z nich kedykoľvek poseriem...

ludmila

ehm,,budu mi vysetrovat hormonalne zlazy takze teraz neviem a som objednana na 6:30 a z domu pojdem o nejakej pol 5 takze vtedy sa tam asi nikomu nedovolam

66666

ahoj,takze ja som z roznavy a na endokrinologiu dochadzam do kosic ku dr.Swartz.nachadza sa na terase vo fakultnej,je to sukromna ambulancia,ma tam aj ultrazvuk.Chodim tam uz 8 rokov.Moja diagnoza je struma,neberiem ziadne lieky,len som pod dozorom ci nerastie.ahoj

label

ja beriem 2 rok L-thyroxin....ja ani neviem, to mam znizenu funkciu stitnej zlazy???Beriem 50mg...je to vela?Myslim, ci som na tom zle. Som z KE a moja endokrinologycka ma vela ludi a nema na mna cas viac ako raz za 2 roky.Uz som aj hladala ineho lekara, ale vsade maju plno :(
A este kamoska berie ten Euthyrox...to je tiez na znizenu alebo na zvysenu funkciu???Ona to ma uz _10rokov a je velmi tucna. Dakujem za odpoved.respektive nejaky kontakt na endokrinologicku ambulanciu v KE, kde su ochotni.diky