Cukrovka

Lotus

Ano uz tomu rozumiem , ale zevraj existuju aj ihly s hrubkou 0,27mm netusite niekto ake maju oznacenie? Dakujem velmi pekne

pieter

tvoje su tensie o dve desatinky milimetra :-) kedze moje su 0,33x12,7...tvoje su teda aj kratsie skoro o pol cenrimetra bez troch milimetrikov...ale v podstate je to to iste...ja som si pichal insulin este pred 10-timi rokmi notmalne dlhymi ihlami v 45 stupnovom uhle xixi

pieter

neviem,ja si ihlu na pere menim len pri vymene inzulinovej naplne tj raz za dva tyzdne aj ked mam narok si to menit po kazdom pichnuti a nemam pocit ze by z tym nieco bolo,pouzivam Micro-Fine Plus 12,7mm,mozno pouzivas hrubsie ihlicky

pieter

Lotus tupa ihla? čo ti nedali pero ale striekačky...zrejme si pichaš len raz či dva krat denne,teda si ten štastnejši diabetik

kamari ak by ten moj spravny kluč fungoval pre kazdeho tak to by bol hit,ale figel je v tom,že ho musi každy objaviť sam ,musi počuvať potreby svojho tela a nie cudzieho,ale ak chces teda vedieť aky ja mam recept na neprestajnu remisiu,tak som vypozoroval na sebe,ze ak idem raz za cas do lesa sa prejsť,tak vobec si nedam ziadny inzulin a cely den mam glykemiu v norme,zrejme na mna les alebo nieco ine posoby tak ze je to ako keby ok no a na druhy den uz si davam polovicnu davku a na treti uz uplnu davku(okolo 45 jednotiek),rapidne mi klesne potreba inzulinu aj ked napr spim v inom dome v inej posteli (zalezi čo do seba pri navstevach ladujem,ale napr,ked jem menej tak 6j denne je tak akurat,v noci sem tam hypo),nevravim vsak ze to musi u kazdeho tak fungovat,proste u mna to tak funguje,tusim kde je problem,ale neviem co snim a tak to riesim inzulinom,to je pre mna ta najjednoduksia cesta,pichnut si a nazaujimat sa,že prečo xixi,neverim ze ty nevypozorujes na sebe ziadne take situacie ,ked sa divis ze remisia este normalne funguje aj po x rokoch,neviem po kolko u teba

Lotus

Mna cukor az tak netrapi,lebo bez dopichovania som stale medzi 4 az 6 , drzim vojensku dietu a nejem co nemozem ,ale rozculi ma viac tupa ihla... Na to si asi nezvyknem.

kamari

Pieter, aký je tvoj správny kľúč na podporu pankreasu v jeho neblahom stave?
Poraď aj ja chcem byť v remisii 19 a viac rokov...

Peto T

Vitamin C samozrejme nie je vseliek, ale jeho liecebny potencial konvencna medicina absolutne nechape. Konvencna medicina vyuziva vitamin C na tej istej urovni ako v roku 1912.