Zamilovaná do suseda

Príspevok v téme: Zamilovaná do suseda
Issabelita

Ahojte. Neviem si rady. Nedávno sa prisťahoval do nášho menšieho mestečka náš nový sused. Bol u nás párkrát na návšteve a hneď sa mi zdal veľmi sympatický. Myslím, že som sa doňho zamilovala...Ale neviem o ňom skoro nič, či má priateľku, nevidela som ho tam zatiaľ so žiadnou ženou. Neviem ani či by mal o mňa záujem a spýtať sa ho to mi pripadá hlúpe, teraz sem prišiel a už sa ho budem vypytovať také veci...možno si ma ani nijak zvlášť nevšimol. Čo mám robiť? Mám na neho radšej zabudnúť?

WHISPER

"Myslím, že som sa doňho zamilovala."

to máš vedieť a nie myslieť...

bud ta svrbí pina ked ho vidíš- to láska nie je

alebo máš motyle v bruchu, srdce ti buši,...

len sa mu nevnucuj, nech sa prejavi, skus sa mu nenapadne prihovorit ked ho stretnes na chodbe ze ako sa má.. aby ste sa do reči dali...

...a tak uz potom mu skus nenápadne sa ho opýtat, ze chcela by si ist na zmrzku ale nemáš s kým že či sa nepridá...?

a uvidiš čo on na to..

Amanda3347

Tak ak mas vyse 20, tak sa tak aj spravaj...lebo ten prispevok mi pride ako keby ho pisalo 13 rocne dievca..ze asi som sa do neho zamilovala... :D moze sa ti asi len pacit kedze si ho videla raz :D mojej znamej sa stalo presne toto iste a dost pohorela na tom...so susedom sa zblizili az moc a on jej ale nepovedal vsetko :D takze skoncila tak, ze radsej by sa odstahovala nakolko pan susedko mal zenu, ktora bola pracovne v zahranici a on si zatial uzival namiesto toho, aby si spravil zahradu:D daj na to bacha a najprv si o nom nieco zisti ale nie len na fb...vela stastia

Malapica

mna by zaujimala ina vec

volado mi tu odpisal ze som jeblina a velica sa rehotal na mojom prispevku

a je prec
kvoli vulgarizmom asi nie to by museli mazat furt a to admin nerobi

Issabelita

No teda... ďakujem aj za srandovné "rady" :D ale ja fakt neviem, čo Ďalej...na facebooku má, že je slobodný tak možno nemá priateľku...a ja neviem ako ho pozvem, keď bývam ešte s rodičmi (áno mám vyše 20 a stále byvam s rodičmi, no čo...) to by sa ma hneď pýtali, že prečo ho pozývam a vôbec by sme nemali súkromie...skôr keby som ho pozvala niekam von ale na to nemam odvahu, čo ked ma posle s prepacenim do riti...

DoktorExitus

No podľa všetkého som to Ja, takže kludne za mnou pridi a pozvy ma k sebe na večeru mam rad grilovane hovadzie.

Malapica

povedz mu ze mas upchaty hajzel ze si strasne srala a ze teraz to tam trci. ti pomoze su to take muzske prace. on sa bude citit ako chlap a ty ako bezmocna zena. budes mat sancu na zoznamenie.

Kubkojanci

Skús sa s nim nejako bližšie spoznať.Najdi si zamienku aby si s nim mohla začať konverzáciu a snaž sa byť milá. Potom to už pojde samo len hlavne sa mu nevtierj.Muži nemajú radi ak sa im nejaka zena pcha do riti.Ale ak zistíš že ma priateľku tak to nechak radšej tak