Žehlenie vlasov,prosím poraďte!

Príspevok v téme: Žehlenie vlasov,prosím poraďte!
poliewoocka

Žehlím si vlasy pričom používam prípravok Hot straight od L´oréal,rôzne regeneračné prípravky a kondicionéry.Neviem prečo ale aj po kvalitnom vyžehlení profesionálnou žehličkou sa mi niekedy úplne vykrútia,skrepovatejú...a keď je ešte aj nebodaj vlhko...Má niekto dobrú skúsenosť s nejakým prípravkom?Aby ostali rovné...škodí to žehlenie veľmi mojim vlasom?Som zúfalá...

domini

s ytm asi nic nespravis..ked ti uces nedrzi..moze to byt rozne..napriklad ak je von vlhko..dostane sa na vlasy voda vo forme pary alebo podobne a potom sa ti vlasy skrutia ako anjelikovi..skus sa pozriet do zrkadla ked sa dosprchujes...tie kucierky..a to z toho vlhka!!

alica852

na ochranu vlasov pred zehlenim l oreal, ale ten čierny od kaderníčky a domácky vyr. zábaly: maska zo žĺtok je super a skús aj kokosák.

anusssiii

ahojte..heh..cela by som sa opytat neviete o nejakom..po domacky urebenom zabaleE??aa este dalsia.:Daky pripravok je pre moje vlasy najlepsii..na ochranu vlasov pred zehlenim??vela sa tu spomina pripravok od Lóreál hot straight ....moze byt to?

ALECHARATE

ak sa vam stava to co aj mne sa stavalo casto ze som si zehlila vlasy aj 30minut niekedy,a po par minutach sa mi zacali znova kuceraviet,tak som sa rozhodla nieco vyskusat a skusila som zehlit na vlhke vlasy a tak mi to vydzri az do najblizsieho umytia,ale neodporucam to lebo uz mam uplne znicene vlasy,ale uz ked stim raz zacnes ze si kupis zehlicku tak je to jak droga nedokazes stim prestat:)ked mam vyrovnane tak mam vyssie sebavedomie a citim sa viac vo svojej kozi ved urcite vela zvas vie ocom hovrim:)

dominica

ak sa vam stava to co aj mne sa stavalo casto ze som si zehlila vlasy aj 30minut niekedy,a po par minutach sa mi zacali znova kuceraviet,tak som sa rozhodla nieco vyskusat a skusila som zehlit na vlhke vlasy a tak mi to vydzri az do najblizsieho umytia,ale neodporucam to lebo uz mam uplne znicene vlasy,ale uz ked stim raz zacnes ze si kupis zehlicku tak je to jak droga nedokazes stim prestat:)ked mam vyrovnane tak mam vyssie sebavedomie a citim sa viac vo svojej kozi ved urcite vela zvas vie ocom hovrim:)

dominica

ak sa vam stava to co aj mne sa stavalo casto ze som si zehlila vlasy aj 30minut niekedy,a po par minutach sa mi zacali znova kuceraviet,tak som sa rozhodla nieco vyskusat a skusila som zehlit na vlhke vlasy a tak mi to vydzri az do najblizsieho umytia,ale neodporucam to lebo uz mam uplne znicene vlasy,ale uz ked stim raz zacnes ze si kupis zehlicku tak je to jak droga nedokazes stim prestat:)ked mam vyrovnane tak mam vyssie sebavedomie a citim sa viac vo svojej kozi ved urcite vela zvas vie ocom hovrim:)

kini

MoNiQaa
a baby kt chcete trvale vyrovnanie vlasov
odporucam trvale vyrovnavanie bio ionic, robia to v blave, ja som platila 7000sk, ale stoji to zato. vlasy su vazne rovne aj po umyti.ja som mala velmi kucerave vlasy a tiez mi liezlo na nervy si to v kuse zehlit, odkedy som si dala natrvalo vyrovnat si vobec nezehlim.avsak nove vlasy vam budu vyrastat zas kucerave, cize proces treba opakovat 2-3krat do roka, podl toho ako rychlo vam rastu.ja to mam zatial 3mesiace, ale rozmyslam ze niekedy na jesen pojdem na dorabku, to stoji o nieco menej.baby ak na to mate tak nevahajte ,stojí to za to :-)

matrix-girl

žehlicky remington niečia menej ako eta a ak mas pripravok od kadernika, tak tii tiez tak neznici. je dolezita zehlicka a spravna starostlivost o vlasy

kiki na

žiadny prípravok Vám nezaruč=i dokonalú ochranu, preboha, veď žehličkaa je kus horúceho kovu, popálite sa aj keĎ sa vyžehlených vlasov dotknete... tak ako môžete tak týrať svoje vlasy?? a napísať že "Používam toato aby sa mio neničili" je blbosť!!

smajlinkaa22

Ja som nemala žiadne problémy z vlnitými vlasmi. Ale ked som sa dala ostrihat tak sa mi dost zvlnili v poslednom case si dost zehlimn vlasy a pouzivam sprej od loreal aby sa mi neposkodili. Je este nejaky lepsi pripravok co dokaze lepsie vyrovnat vlasy????