Žehlenie vlasov,prosím poraďte!

Príspevok v téme: Žehlenie vlasov,prosím poraďte!
poliewoocka

Žehlím si vlasy pričom používam prípravok Hot straight od L´oréal,rôzne regeneračné prípravky a kondicionéry.Neviem prečo ale aj po kvalitnom vyžehlení profesionálnou žehličkou sa mi niekedy úplne vykrútia,skrepovatejú...a keď je ešte aj nebodaj vlhko...Má niekto dobrú skúsenosť s nejakým prípravkom?Aby ostali rovné...škodí to žehlenie veľmi mojim vlasom?Som zúfalá...

lululucia

Ahojte, trvale vyrovnanie neexistuje. A s tymi pripravkami najlepsie je ist ku kadernicke a ona nech Vam obiedna profesionalne kremy a spreje na zehlenie,tie bezne nekupite a su super aj ked drahe.

silviaaa

Vlasy si som si zehlila asi pol roka a pouzivala som pripravok hot straight od Lóreál vobec nepomaha akurat ze pekne vonia vlasy mam znicene suche a rozstiepene konceky dala som sa podstrihnut a kupila som si taky dvojfarebny sprej na vlasy od gliss kur ale nevsimla som si ze to je na farbene vlasy a ja som na nich farbu este nemala myslite ze to bude vadit a ze som si vybrala dobru znacku ? prosim poradte ak s nim ma te nejake skusenosti

elle

Monika....kuceravy vlas je prirodzene zniceny vo svojej strukture, preto po zehleni vyzeraju tak nezdravo. Skus natriet konceky s intenzivnym serom alebo olejcekom na suche konceky :-)

monika1056

ja som si pred nedavnom kupila keramicku zehlicku,,,prve dva zehlenia boli fajn mala som hladke vlasy ale dalsie zehelenia su strasne suche,,ja mam moje vlasy doost kucerave,,,a neskutocne ich chcem rovne,,ale nechcem si ich znicit ete viac ako mam,,,a konce mam nesktuocne roztiepene,,po vyzehleni ze to vyzera zle,,,tak tie si nechavam brckave,,,,tak poradte mi nejaky pripravok ktory sa pouziva popri zehleniudakujem

nikinka

poliewoocka radsej nepouzivaj ten pripravok od loreal.. radsej si kup daco kvalitnejsie.. lebo dopadnes ako ja.. a ano .. zehlenie velmi skodi vlasom :(( ja som si zehlila v kuse pol roka a totalne som si ich znicila.. takze mozem sa ist nabuduci tyzden ostrihat :(( ale ked ja tak neznasam moje vlnite vlasy ! a ked su rovne tak aspon vyzeraju dajak.. joooj.. ale zehlicky sa musim vzdat ! dpc... takze pozor so zehlenim !!!

barbinocka

ahojte chcela by som si kupit zehlicku na vlasy.vlnia sa ni len tak trosku a zehlicku chcem pouzivat len niekedy...aku mi poradite?lebo su rozne ceny a tiez za nu nechcem vyvalit neviem co*)dakujeeem

silvina

Ja mam tiez ten problem..chcem rovne vlasy:-)ja pouzivam L´Oreal ale zo salonu,sampon v tyrkys.flasi a masku tmavofialovu,myslim ze je na vyrovnanie a zaroven aj silno regeneracna.pozriem doma presny nazov a este pred natocenim vlasov na velke suche natacky si dam do nich ale do mokrych od Scwarzkopu tiez zo salonu-znacka Oasis na vzrovnanie taky gelik a potom pred samotnym zehlenim opat Schwarzk.zo salonu Oasis na zehlenie ochrana.je to ovela lepsie vyrovnat najskor na natackach a potom zehlit.zajtra napisem presne znacky .

kacka

Gruch ak pojdes urcite daj vediet ako si dopadla a ci si spokojna. Ja totiz tiez o tom uvazujem. A vies kolko to asi stoji?