Vztah s cudzincom

sedmikraska

ja sice zijem s cechom, takze az taky rozdiel to neni, ale predsa sem tam je, kamaratka chodi s iracanom atiez sa to s nim niekedy neda vydrzat, je to vsetko o zvyku. Ked si nemoze on zvyknut u vas, tak vyskusajte inu krajinu, kde budes cudzinkou aj ty a nebude sa citit tak sam

januška

ahoj,ja som mala vztah s jordancom cize okrem toho ze bol cudzinec bola aj moslim...ale len velmi kratko lebo by to nefungovalo.ale tomu tvojmu sa teraz musis uplne venovat,lebo svk je pre neho uplne cudzie prostredie ,nema tu priatelov,nikoho a nic tu nepozna a urcite mu chyba jeho predosly zivot.poste to vsetko mu ty teraz musis nahradit...a neni to lahke ale da sa to.je vela ludi ktorym sa to uz podarilo.tak vela stasia :)

rick

Iste,taketo vztahy su velmi atraktivne a zaujimave."Urcite" ma o teba seriozny zaujem,zvlast,ked sa chysta vratit sa spet do Mexika.Az sa prebudis zo svojho sna,a on tu uz nebude,tak si mozno uvedomis,ze lasku mozno hladat aj v normalnych podmienkach a nie v atraktivnych dialavach Mexika.Ale mozno pojdes napokon za nim,ved on ta "urcite" pocka.