plastika nechtoveho lozka

WHISPER

mne robili ale nie v tej spominanej ale to je fuk....

nechty sa už nestrhavaju-nechcu to robit lekari, mozno tak pred 20r. sa to robilo...

umrtvia, urobia to ak ze nechet uz nedolieha na kozu,... nemám ziaden problem s tym palcom uz...
terza mi zarasta na druhom ale dari sa mi to ako tak davať sama do kopy...

ale na tom operovanom bol problem ten ze jedna debilna krava na zakladnej skole mi stupila zamerne na nohu -dupla! a prst mi zaliala krv čo mi ten nechet vbehol do koze a zacalo to hnisat , dive mäso rast, 3x mi ho operovali , najprv mi jeden debil arogantny chirurg urobil z jedneho nechta dva, ze mi z boku druhy rastol, dive mäso zas, potom mi to čistil druhy Dr.... a až tretí dr. mi urobil plastiku nechtoveho ložka... a mam pokoj...

emask

iba s injekciou umrtvili a strhli... mne koža na mieste kde bude necht sa vždy pekne zahojí, len necht už automaricky rastie do kože

netreba

Vždy som to zvládla samoliečbou, ale nedávno to dospelo do takého štádia, že som s tým už nevedela nič robiť. Zatiaľ mi necht ešte po stranách nerastie, ale koža je pekne zahojená, takže vyzerá to tak, že to bude už OK. A čo ti s tým na chirurgii doteraz robili?

emask

a necht ti uz potom rastol dobre?
ci sa ten zakrok vobec oplati podstupit..
uz par rokov chodim s dvomi nechtami kazdy polrok na chirurgiu, a uz na to nemam jednak nervy a uz ani cas nebude...
tak by som chcela nech uz tie nechty rastu dobre a iny sposob nepoznam..

netreba

Na www.youtube.com nájdeš veľa videí.

Inak je to veľmi bolestivý (anestéza aj odstraňovanie časti nechtu), ale našťastie rýchly zákrok. Som si myslela, že chirurg len preháňa, keď mi hovoril, že to bude bolieť :).