ŠAMPONOVKA PROSIM POMOC!

Príspevok v téme: ŠAMPONOVKA PROSIM POMOC!
znicilasomvlasy

Ahojte, moje vlasy boli prírodne stredne hnedé predvčerom som si na nich dala Pallete colour shampoo čiernu, chytilo to hrozne neprirodzene a aj ked si vlasy umyvam stale ich mam rovnake bojim sa že to už nepojde dole všade som čítala že to dole nejde, mam 16 prosím nepoznáte niečo čo zaručene pomôže? strihať sa nechcem a nechcem aby mi vlasy odrastali prosíím pomôžte

Hanuska1010

Znicilasomvlasy2: tak ak ti mozem povedat, tak co tu pisu baby je totalna pravda a nerob s tym nic..tu pomoze iba cas a mas aspon ponaucenie do buducna.

znicilasomvlasy2

bola som v 3 kadernictvach ktoré mi vlastne nič nepovedali vraj je jediná cesta melir, nehodlám sa s tým však stotožniť tak nejaké domáce recepty alebo čo pomôže?

Laskonka8tn9

Ja suhlasim s Ericou, je to tak ako píse. Kadernicky nepovedia ako to nici vlasy. Daju na to rozne pripravky a clovek si potom odchadza z kadernictva v domienke ze ma zdrave leskle pekne vlasy. Je to chemia, tie vlasy ak sa stiahnu na prvy krat z ciernej na blond alebo aj bledo hnedu tak to je uplny zabijak na vlasy. Ani nechcem vediet co tym dievcatam davaju na vlasy v tych kadernictvach co tu ospevujes WHISPER. Znici ti to tak isto vlasy ako keby si si to robila sama doma. Len rozdiel je potom v cene. ;)

Erica333333

WHISPER: ano, dokazu stiahnut na prvy krat, ale nepovedia ako budes mat dodrbane vlasy ked si ich doma zmyjes...to su vsetko len pripravky na vlasy(sampony,kondicionery, spreje, olejceky) co oni davaju po farbe alebo zosvetleni na vlasy..ja viem o com hovorim... a nikdy by som si takto nedala zosvetlit vlasy ze na jeden krat ani keby na to davali 10000€ setrne pripravky...radsej keby si povedala z vlastnej skusenosti a nie len co si videla.....realita je ina totiz

WHISPER

v 21 storočí už na viac krát chodit nemusí... sledujem na fb v nasom malom meste čo dokázu kadernicky, fotky pred a po... a su tam aj take kde stiahla ciernu na prvy raz neraz...!
dnes uz maju rozne farby, pripravky, setrne, na to davaju vitaminove kury, alebo uz aj v tom su, čo najviac čítam na ich strankach tak niečo ako "vitaplex" je tam toho.... či čo... ze to chrani vlasy ked sa farbia proti poskodeniu...

pokial si to uz vymyla... tak nevieme čo tu stresuješ a zakladaš zbytočne temu.... tak sa ti to vymyje a dobre...nerieš...

hlavne si uz na to nič nekydaj, bolo by to len horsie,... farby z drogerky su otras... nemala by si jednotny ton vlasov mala by si milion odleskov, odtienov od medenej-hnedej po ciernu kde tu... a to asi nechces domacimi experimentmi + znicit si vlasy...

pokial nemusíš tak si ich nefarbi....

a ked už tak si prečítaj niečo o HENNE... prirodzej farbe... alebo si hod do google farbenie hennou a obrazky... a uvidiš čo všetko dokaze, ake krasne vlasy su z nej...

Erica333333

A este chcem podotknut ze setrna zosvetlenie v kadernictve nie je lacna zalezitost a budes musiet pocitat aj s tym, ze budes mat mozno trosku oranzovejsie vlasy..ja by som na tvojom mieste radsej pockala..

Erica333333

Neviem ci ti v kadernictve s tym pomozu...jedina moznost ako sa toho zbavit je zosvetlit a to jedine by ti asi povedali. Len ak to budes chciet zosvetlit setrne, aby sa ti neznicili vlasy, budes musiet tam ist na viac krat...ale uplne najsetrnejsie je to zosvetlovat melirom ale to bude trvat tak dlho, ako keby si pockala kym ti vlasy odrastu...je to na tebe ale za opytanie nic nedas (len ja viem ako to uz chodi)

znicilasomvlasy2

WHISPER a ako mi pomôže kaderníčka? čo s tým môže spraviť? neviem mne sa to zatiaľ celkom vymylo spravila som si kosu a mam ju napol hnedú a napol čiernu, myslíte že by mi to mohlo nejak zmyť?

WHISPER

kriste pane! to sa neviete poučiť? stále tu píšem dokola že Paletta je najhorsia farba! a šampon je horší ako farba!

bud s tým zájdes ku kaderníčke alebo rataj s tým ze to budes vymývať rok... ako ja...! -takze osobna skusenosť...

palette uz nikdy!!!

a ked chces cierne! nikdy si nedavaj ciernu! ale tmavohnedu , mokka, tmave odtiene, čierna ma vela pigmentov...

zapalkarka

raz som si dala čierny na 24 umytí, pallete taká tá žltá krabička, už sa mi nikdy nevymyla a čierna som doteraz cca4-5rokov, pričom si farbím odrasty