Chlapci + make-up

Príspevok v téme: Chlapci + make-up
sunnysweetie

ahojte.poznám jedného chalana, ktorý je naozaj veľký fešák..
ale v období puberty sa mu na tvári začalo tvoriť akné :(
chodil po kožných ambulanciách, dostal sa do rúk rôznych kozmetických salónov..
akné sa stratilo, ale zostala červeň an tvári a malé drobné jazvičky..
preto chodil na laser a na peeling..na jar..
teraz mu to má rok zrieť..
on bol odmalička malý "playboy" a v období puberty nemohol zniesť svoju "zohavenú"(podľa neho) tvár.
začal používať aknecolor a tým zakrývať tie malé nedostatky..

ale už ďalej nevládze :(((
stále rozmýšľa nad smrťou..
dal si ultimátum..
ak sa mu to do začatia VŠ nezlepší..chce sa zabiť :O(

prosím vás, ste tu nejakí chalani, ktorí používate make up, aknecolor, alebo niečo, čím si zakrývate nedostatky pleti????????

myslím si, že ak sa vás tu niekoľko nájde, jeho to povzbudí k životu, že nie je jediný chalan, ktorý sa ako "teploš" natiera..

PS: môžem Vám napísať, že podľa mňa by ten aknecolor vôbec nemusel používať..
nemá to také hrozné, aby sa musel skrývať..
ale jeho psychiku nepresvedčím :O(

pentium

aj ja som xlapec a pouzivam make-up,no vlastne vyskusal som uz aj aknekolor,ale to nepomaha,treba si kupit normalny make.up,pretoze aknekolor plet iba vysusi,a stopy po akne budu este cervensie,takte ja navrhujem astor anti-shine 01-bleda plet:-)270sk:-)

anjelik9

keď nepoužíva očné tiene abo rúž tak si myslím že to je úplne v pohode každý by sme sa mali o seba určitým spôsobom starať tak ako nám to vyhovuje aby sme nedesili svoje okolie

fd

a co je na makeupe..ak sa nenatieras jak tepli a nemalujes si oci ale pouzivas to len tam,kde to treba tak to je v pohode..ale podla mna to neni vhodne ako tu uz niekto spomenul,plet musi dychat...mne sa objavia vyrazky ak nejaky tyzden necvicim nadoraz..ze sa nevypotim poriadne..to treba sa umyt,ist hrat futbal alebo si zabehat,vypotit sa poriadne..ne len tak..uplne poradne dva litre vypotit..alebo do vane..tak sa pory precistia..a potom sa znova poriadne umy nech moze koza dychat..to je moja praktika ktora mi funguje..nezanasam masticky,kremiky a sprostosti..aj tak to nefunguje..priroda si to sama zariadi..zjedz dake vitaminy a mohlo by to pomoct..a este k tomu makeupu..ja pouzivam tez..ale na cucfleky :D

vvvv

jezis moj prvy priatel mal tiez problem s akne a dost hrozny fakt a tiez pouzival aknecolor a nevadilo mi to. brala som to za normalne ved sa "nelicil"dobrovolne a bolo to aj prakticke lebo ked som make up nemala v poruke ja tak ho mal on :-)

martin:))

Ja newiem už umýwam si pleť a potom si dám ALPU myslite že mi to može aj taq škodiť na tu plet ked sa mi aj tak vyhodi njeco na twári?

Dug

Ak ma samovrazedne sklony tak pripad pre psychologa (pripadne psychiatra) urcite je. IQ s tym nema nic spolocne. Ak mu nejaky psycholog povedal ze "to je ok ze sa chces zabit, hlavne ze mas vysoke IQ", tak je to pekny sarlatan. Depresie a psychicke poruchy maju aj velmi inteligentni ludia.