LiVes - prípravok na chudnutie skúsenosti

Bedo

Ahoj všetci.Ja som bohužial čítal referencie už keď som to mal zaplatené.Za 33 eur vám príde 2,5 deci jablčného pectínu.Odporúča sa denne užívať cca 40 ml nápoja s veľkou dávkou vody.cca jedna polievková lyžica pred každým jedlom.To znamená že za 33 eur z toho 5 je doprava,máte kúru tak na max.6 dní.Či to má vobec účinok na redukciu hmotnosti to v túto chvíľu netuším.No určite keď si objednám 5 týždňovú dávku už nebudem mať za čo žrať a výsledok sa dostaví!Účinok na peňaženku je zaručene 100%.

munz

ja ti radím, že už žiadne tabletky na chudnutie neobjednávaj, lebo vždy to budú len vyhodené peniaze, aj keby Ti poslali celé balenie. A Lives Pektin navyše odrbáva ešte aj v tom že pošlú menej tovaru ako bol zaplatený? Oni sú si vedomí, že každý sa dá odrbať len raz, ale im to stačí aby sa nabalili, lebo vždy sa nájde niekto kto im naletí...

Janetk10a

Objednala som si balenie na mesiac a prislo mi len polivicne. Dom velmi nahnevana ako ma okradli. A kontakt na nich neexisruje

munz

Ahoj Dejuska, bohuzial, to ze na Teba vyskakuje zovsadial reklama na Lives Pectin, neznamena, ze je to ucinne. Ucinny , zdraviu neskodny pripravok NEEXISTUJE. Na FB je stranka lives pectin, a tam uz ludia pisali recenzie, samozrejme ze to nezabera, kedze sa tam nakopili len negativne, tak urobili novu, a tam tiez len kradnu fotky vysportovanych ludi z netu vratane Dary Rolinc, Zuzany Tluckovej s tvrdenim, ze schudli z Lives Pectinu ☺ Jednoducho dalsi odrb ako vsetky pred nim