Meskanie menstruacie

monina

AHOJ,123.Ak nehrozí tehotenstvo, tak pokoj, treba počkať 2 týždne, ak menzes nepríde, behni ku gynekológovi. 2-týždňové meškanie je relatívne v norme, nemusí byť spôsobené stresom, pokojne len hormónmi, aj zmenou počasia, možno si držalal diétu alebo viac športovala. To všetko na to vplýva. Ak ale nevylučuješ tehotenstvo, treba si urobiť test alebo ísť k doktorovi hneď, aby si vedela na čom si a hlavne aby sa neublížilo bábätku stresom, vínom, horúcimi kúpeľmi a tak. Držím palce.

rira

ahoj zuzi,
mennstruacia by mala dojst, napr. mne po tom ako som prestala uzivat HAK meskala tiez, aj dva mesiace a potom som ju dostala,potom opat prisla na cas potom zas nie.. teraz som zistila, ze to bolo asi z ,,rozhadzanych" hormonov a s prob. so stitnou zlazou.. kazdopadne chod urcite ale na vysetrenie ku gynekologicke-urcite LEPSIE SKOR !! ako ked uz bude mozno aj neskoro:/
drzim palce a ostatnym babam -nebojte sa gynekologov, lebo svojim strachom ublizite viac sebe a hlavne je dobre nasjt si aj dobru gynekologicku/gynekologa..popr.homeopata :) a samozrejme vsetkym vela zdravia!!:)

zuzi

Ahojte, ja mam 24 a pred dvoma mesiacmi som prestala uzivat antik.tablety. Teraz mi ale menstruacia nehorazne meskaaa, uz 9dniii!!!Aj test som si robila, negativny, priiide vobec?

aicha

ahoj prosim neviete mi poradit? mala som v poslednom obdobi vela stresu a menstruacia mi meska. No o to velmi nejde ide o to je o necele 3 dni cestujem k moru a neviem ci by som mala ist ku gynekologovi aby mi dal nejake tabletky na to aby mi na par dni zastavil menzes... aby som ho tam nedostala... nechcem si pokazit dovolenku. Prosim napiste mi na mail ako by som sa mala rozhodnut. Lebo gynekologov sa bojim .. :( tak ako vseobecne doktorov. Bola by som povdacna za radu . :( vopred dakujem

123

Ahoj Majka,ja som o 2roky starsia, no ja som u gynekologicky uz bola ale vzhladom nato ze som este nemala pohlavny styk tak ma nevysetrovala, normalne mi menstruacia nemeska ale posledne dva mesiace sa to zhorsilo pretoze mam iba krvavy vytok ale poriadny menzes meska, neviem ci to moze byt aj mojim chudnutim ale to asi pochybujem pretoze nechudnem nejak drasticky a teraz vazim pri vyske 167cm 53kg co sa mi zda dost normalne. Najhorsie asi je ze som chcela zacat brat antikoncepciu pretoze chcem mat sex ale vzhladom nato ze nemam menzes tak nemozem...tak som z toho dost zufala.

Marianka

ahoj 123. aj mne meska menstruacia. mam ju od 15 rokov a teraz mam 18. ale nemeska mi vzdy. kolko mas rokov ty? a ako dlho mas menstruaciu? niektori odporucaju navstivit gynekologa, ale ja som tam este kvoli tomu nebola. chystam sa tam, az ked budem mat 19-20 rokov. po dvadsiadke odporucaju gynekologovia, aby sa zena dostavila na prvu prehliadku. takze ja sa neponahlam (dost sa aj hanbim, takze dufam, ze ta hanba zo mna opadne a ak nie, tak co uz, mozno opadne po tom vysetreni, jeden gynekolog v casopise povedal, ze 3/4 vysetrenie je vlastne anamneza - dozveda sa trocha aj intimne veci o tebe a 1/4 je to vysetrenie, ktore on osobne povazuje za nutne zlo). takze tak. :o)