Dobrá voňavka

Príspevok v téme: Dobrá voňavka
Vonavka123

Ahojte,
Mám 17 (skoro 18) rokov a hľadám nejakú peknú voňavku. Problém je, že ja neviem posúdiť či voňavka voní alebo nie. Napríklad skúsila som jednu voňavku a kamarátky hneď, že čo to tu tak smrdí?
Preto ak poznáte nejakú dobrú voňavku, bola by som rada ak by ste napísali ako sa volá :)
Dopredu ďakujem.

poradim38

Ja ked som mala tolko rokov co ty, ziadne parfemy som neriesila a uz vobec nie drahe..... ako ti tu radil podomnou, ze chod radsej do drogerie a za par € si kupia dobru vonu co ti bude stacit :)

Parfem123

Bože, dievča má 17 rokov a vy jej tu radíte drahé silné parfémy, ako napr. Chloe, čo pochybujem že dievča bude mať na parfém originál 70€ len tak do vzduchu..... Ja ti poradím, kúp si hoci čo, hlavne niečo jemné, nie ako pre starú babu, keď tak radšej choď do drogérie, kde máš dosť veľký výber vôní za priatelné ceny, tam si tie vône možeš reálne aj vyskúšať, či ti to vonia, ako slepo objednávať z internetu... keď tak sa opýtaš pokladníčky, ktorú vônu by ti poradila na tvoj vek... Teraz sa mne osobne ľúbia parfémy čo majú v DM zdá sa mi že sa to vola solintoes alebo tak nejak, čo je najlepšie, tie vône si môžeš skombinovať ako chceš dokopy, ale dajú sa aj samostatne použiť a keď som sa s tým navoňala tak vôňa vydržala celý deň, ešte aj keď som tričko dávala do prania, tak mi voňal celý kôš na bielizeň po tej vôni...

scajus

Ahoj, ja používam Chloe a je geniálna. Pekná, ženská a neprekáža ani okoliu. Veľa mojich známych mi ju pochvaľuje. Som v tvojom veku a myslím, že takýmto dospievajúcim dievčatám sa hodí, tak ja teda odporúčam túto :)) Kupovať si ju zvyknem cez Notino.sk majú tam super zľavy, tu je aj link: -odkaz odstránený-

tasty

.........ja som bola závislá na puma flowing, už ju nevyrábajú, ak by niekto mal typ na niečo veľmi podobné, tak by som bola vďačná veľmi :)

Radka1111

Ja som si teraz kupila v tete akurat vola sa to ze Bi-es paradise a je velmi vonava taka sladko-kvetinova, akurat na leto:) a stala smiesne 2,30€