prosim poradte

Príspevok v téme: prosim poradte
oskar51

z jednou babou sa poznam cez pokec uz okolo pol roka asi za 3 mesiace mi zacala pripadat velmi simopaticka mali sme toho vela spolocneho velmi dobre sme si spolu pisali casto som sa aj dobre zasmial. Tak som jej to musel povedat co knej citim ze som si ju velmi oblubyl a ze ju mam velmi rad.Ona mi povedala to iste ze tiez nepozna nikoho lepsieho ako som ja ze mam v sebe nejaku iskrticku.Tak sme si zacali pisat tochu vaznejsie ako by mohol vyzerat naz vztah ona niekolko krat mna spomenula aj v buducnosti. Za posledny mesiac viac krat nahodila taku temu ze stretnutie asi chela aby som ju pozval. Ale ja sa stretnutia bojim ze sa jej nebudem pacit a podobne a ze bude sklamana aj ona a aj ja a to nechcem a urcite si potom nebudeme ani tak dobre rozumiet cez pokec.Tak som jej prestal pisat take mile veci co ju asi potesili aby ma nepozvala ona niekde von. Lebo ja sa jej urcite nebudem pacit tak chcem mat aspon nejaku super kamosku cez net ako potom nic keby to nevyslo.Ona si to vsimla ze som sa trochu zmenil ze z mojich sprav uz neciti tu iskricku ako predtym.Ja jej tie mile veci velmi chcem hovorit ale bojim sa ze ma pozve von a nevide to a stratin taku super kamosku. Poradte mi co mam spravit velmi ma to trapi stale nad nou rozmyslal a aj ju chcem pozvat ale velmi sa bojim ze to nevide a nebudeme si uz rozumiet poradte mi prosim co mam spravit.ja ju mam velmi rad a nechcem ju nijako stratit ale ona si zacina mysliet ze ju nemam tad ked sa nechcem stretnut ked ju nepozvem ja som stoho zufali poradte mi nieco prosim

fraisee

ked sa s nou stretnes, bud ju stratis nadobro alebo naopak ziskas vztah. poslite si fotky, aby ste sa na prvom stretku sami seba nezlakli. nazivo je to trochu ine, s tym musis ratat.

oskar51

dakujem vam vsetkym velmi ste mi pomohli tak teras sa uz urcite odhodlam ju v najblissom case ju niekam pozvat este raz vam dakujem a potom napisem ak to dopadlo.DIKY

januška

pocuj nevymyslaj a nezahadzuj si len tak mozne stastie.ja som sa s mojim priatelom stretla tiez na jednej stranke...sme si pisali asi 3 mesiace kym sme sa stretli.predtym mi aj fotku posielal.a ked som ju prvy krat uvidela,tak som na nej nevidela chlapca co by bol moj typ skor mozno opak.lenze uz vtedy som lubila jeho povahu,to aky je ,ako sa sprava.ved clovek sa zamiluje do vnutra toho druheho,vyzor sa rokmi meni no to aky clovek je,to sa nezmeni nikdy.ked sme boli mali sme si vysnivali nase typy a ked ich nenajdeme sme sklamani.lenze skutocnej laske je jedno ako druhy vyzera,ona hlada spriaznenu dusicku.ja som s mojim priatelom uz 3 mesiace a je nam spolu uplne svetovo a vobec mi nevadi ze nevyzera ako "moj typ"...teraz sa proste on stal mojim typom,neni nijaky playboy ale ja ho proste milujem.a neni pravda ze to nikomu nevyslo ked sa cez net spoznali,nam to zatial klape dokonale...klop,klop :) tak sa pekne odhodlaj,ona ta nebude odsudzovat,ved sa jej pacis :)

6cvoki9

jednoducho sa stretni nemaš čo stratiť a možno je to aj tvoja prava laska a to by mrzelo keby si ju stratil takymto spôsobom nemysliš?stretnite sa

poliewoocka

Rozhodne sa s nou stretni!Radsej bud navzdy v jej ociach mily sympaticky chalan s iskrickou v ociach-aj ked hrozi ze nebudes jej typ-aspon ostanete kamosi a JA NEVERIM ZE BY BOLA BABA TAKA HLUPA ze by ta nechala kvoli tomu ze sa jej nepacis...A isto si pekny len sa na seba divas velmi kriticky:} Radsej ako keby si sa jej mal sprotivit tym ze ju budes akoby odmietat len aby ste sa spolu nestretli.Prides o to najdrahsie-o priatelstvo a co ty vies?Mozno aj o LASKU...Drzim palce a daj vediet..

leelka

Stretni sa s nou, ak to nevyskusas a neodhodlas sa,nebudes vediet na com si, a len sa budes trapit.Kazdy sme nejaky,a ty nemozes vediet, ci sa jej budes pacit alebo nie, dolezite je uz aj to ze si rozumiete aj len cez pisanie. Co ak z toho bude laska tvojho zivota,pises, ze ju mas rad,tak pozbieraj odvahu a do toho, pozvi ju na stretnutie!Vela stastia.

mia74

Stretni sa s ňou! Nemáš čo stratiť. Ak sa nestretnete, tak sa len viac obaja namotáte a potom to bude už len horšie. Určite nevyzeráš nijako extra strašne a keď si s tebou rozumie, tak to je hlavné. Pozri, obleč si najlepšie veci, čo máš, pekne sa učeš, navoňaj a choď.... Držím palce!

otazocka

normalne sa s nou stretni, je to pravda, oplati sa riskovat. a je lepsie ked prvy krok spravi chalan, citime sa lepsie, sebaistejsie,ze z toho nieco moze byt ked ste nas zavolali vy. napis, ze si sa bal,ze to skonci a cele sa to stretnutim pokazi,ale ze ona za to riziko stoji.vela stastia a dajvediet ako to dopadlo. a ja poznam pripad,kedy vysiel cez net krasny 3rocny vztah. tak sa neboj

oskar51

ona je dost pekna a ja si myslim ze nejaky krasavec niesom. presne toto mi radi vela kamaratou aby som sa snou stretol ale ja sa nejako nemozem odhodlat.uz som aj raz chcel ale potom som si to rozmyslel.Ja aj vsade citam ze cez net to nikomu nevyslo tak aj to ma dost odradza ale asi mate pravdu mal by som sa snou stretnut.dakujem za rady

tinka *

Ahoj nebud "hlúpučký" a pekne ju niekam pozvi, stojí to za to, keď si tak rozumiete. A prečo si myslíš, že sa jej nebudeš páčiť?Čo je ona nejaká Pamela Anderson alebo čo :-) Podľa mňa by si to mal risknúť, keď to nevyjde aspoň budeš vedieť, že nestála za to. Nejde predsa len o krásu. Držím palce.