prosim poradte

Príspevok v téme: prosim poradte
oskar51

z jednou babou sa poznam cez pokec uz okolo pol roka asi za 3 mesiace mi zacala pripadat velmi simopaticka mali sme toho vela spolocneho velmi dobre sme si spolu pisali casto som sa aj dobre zasmial. Tak som jej to musel povedat co knej citim ze som si ju velmi oblubyl a ze ju mam velmi rad.Ona mi povedala to iste ze tiez nepozna nikoho lepsieho ako som ja ze mam v sebe nejaku iskrticku.Tak sme si zacali pisat tochu vaznejsie ako by mohol vyzerat naz vztah ona niekolko krat mna spomenula aj v buducnosti. Za posledny mesiac viac krat nahodila taku temu ze stretnutie asi chela aby som ju pozval. Ale ja sa stretnutia bojim ze sa jej nebudem pacit a podobne a ze bude sklamana aj ona a aj ja a to nechcem a urcite si potom nebudeme ani tak dobre rozumiet cez pokec.Tak som jej prestal pisat take mile veci co ju asi potesili aby ma nepozvala ona niekde von. Lebo ja sa jej urcite nebudem pacit tak chcem mat aspon nejaku super kamosku cez net ako potom nic keby to nevyslo.Ona si to vsimla ze som sa trochu zmenil ze z mojich sprav uz neciti tu iskricku ako predtym.Ja jej tie mile veci velmi chcem hovorit ale bojim sa ze ma pozve von a nevide to a stratin taku super kamosku. Poradte mi co mam spravit velmi ma to trapi stale nad nou rozmyslal a aj ju chcem pozvat ale velmi sa bojim ze to nevide a nebudeme si uz rozumiet poradte mi prosim co mam spravit.ja ju mam velmi rad a nechcem ju nijako stratit ale ona si zacina mysliet ze ju nemam tad ked sa nechcem stretnut ked ju nepozvem ja som stoho zufali poradte mi nieco prosim

keki

No ahoj zalubenec samozrejme to myslim v dobrom z toho co pises si myslim ze si v tom az po usi aj ked si to asi nechces priznat.Myslim si ze ked si tak pekne pisete mali bzyste sa aj sternut.Ved co ak stracate zbytocne cas ked mozte byt spolu.Netreba sa bat co ta nezabije to ta posilni sa hovori.Lebo takto ju mozes stratit a nikdy sa uz nedozvies ake to mohlo byt.aspon podla mna.a hlane budes kludnejsi takto sa len trapis.kazdy sme taky aky sme a ked sa niekomu nepacime taky aky sme nestoji nam yz to trapit sa ahoj.