sex stretka

Príspevok v téme: sex stretka
good girl gone bad

Ahojte.Moj problem je trosku komplikovanejsi ale budem sa snazit aby to bolo co najstrucnejsie.No nato musim spomenut aj daco o sebe:ide o to,ze v minulosti som bola vzdy take slusne,mile dievca, taka ticha,nekonfliktna a to aj stale som a snazim sa taka byt pred rodicmi ci priatelmi.Po case som sa na nete zoznamila s jednym chalanom a nas vztah bol zalozeny iba na sexe,bol to moj prvy.Nechodili sme spolu,islo len o sex.Potom som sa zoznamila s dalsimi a mam s nimi dohodnute sex stretka.Pochybujem ze by ma chceli za priatelku,ide im len o sex a mne tiez.Niekedy si myslim ze ved o nic nejde,ved len si chcem uzit,ale aj sa bojim ze budem jedneho dna mat vycitky a lutovat co som stvarala.Som kua ked nieco take robim?Neviem ci nie je lepsie s tym prestat,este nie je neskoro,mozem tie schodzky zrusit... Rada si precitam vase nazory.

elablue

Rozhodne ti radim daj s tym pokoj kym je cas lebo nikto normalny ta nebude chciet, kazdy ta len bude vyuzivat a ziskas velmi zlu povest,potom uz bude neskoro plakat nad rozliatym mliekom.Sex s niekym koho milujes to je nieco neskutocne krasne a ty sa o toto oberies, ked sa budes takto spravat tak nikdy nezazijes pravu lasku.Odvolaj vsetky tie stretka a najdi si normalneho partnera nie len na sex!

tinka *

Tipujem, že nejakú antikoncepciu berieš, keďže máš veäčšinou vzťahy len o sexe, ale tiež by som sa bála o svoje zdravie lebo tak ako ty aj tí chlapci určite nemajú sex iba s jednou. Ja tiež zbožňujem sex, ale výlučne s niekým ku komu niečo cítim a nie s hocijakými zúfalcami z internetu. Ale je to tvoja vec, hlavne pozor na pohlavné choroby.

soska

naco sa pytas ci si k.. ked vies, ze si. rob si co chces, ale dufam ze si uz citala nieco o pohlavnych chorobach. a este by ma zaujimalo, ako si chces pri takomto zivotnom style najst manzela..a ako si potom predstavujes svoju buducnost?
kolko mas vlastne rokov? sex nie je prijemny sport ale vyvrcholenie lasky ku cloveku, ktoreho milujes.. ale to ti asi vela nehovori.

nina30

No neviem, výčitky svedomia vedia človeka pekne potrápiť. Píšeš že si sa zosnámila aj z dalšími - no neviem, len to neprehánaj aby si si neuhnala nejaké nepríjemnosti či už zdravotné alebo aby si sa raz nenašla natočená na internete pri tom. lebo aj to Ti môže hroziť - veď ste dodhodnutý ten na sex - tak čo ak si povie že si na tom aj zarobí. Ja by som to nerobila, maximálne ak tak len s jedným ale isto nie z viacerími. Je to môj názor, ale zariaď sa podľa seba. Aj keď si myslím že nie si jediná ktorá to takto praktizuje.