Krém proti celulitide

jajav1

Ahojte. Píšete tu, že používate roll-on na celulitídu, ale ak sa nemýlim tak to je len na brucho, nie na celé telo....majte sa

janik12

ja mam otestovany tento z avonu -odkaz odstránený- a ked to spojis s masazami a troskou pohybu, fakt to funguje
este mam aj tento sprej, tiez je super, anozaj pokozku pekne vyhladi a spevni a hlavne nelepi ako ostatne co som mala -odkaz odstránený-
ale ako vravim, zazraky sa nedeju na pockanie ale tieto vecicky pomahaju bojovat proti tej hnusje svinuche celulitide :-)

ZyxerkA

lia, dnes uz skoro kazdy pripravok proti celulitide funguje, ale vsetko treba kombinovat minimalne s cvicenim, lebo to nie je zazracna masticka, ktorou si potries postihnute miesto a hend sa zahoji =;) treba cvicit, pravidelne sa o pokozku starat, byt trpezliva, a vysledky sa dostavia ani sa nenazdas..
a k tym znackam- myslim ze funguju vsetky, pri dnesnej vede.. ja osobne odporucam dermacol, na spevnenie pokozky je cely rad starostvilosti, vyjde Ta su sice drahsie, ale na 100% uvidis vysledky kratko po pouzivani.

lenkalienka

Aj ja by som chcela vyskusat tu Niveu, celkom si ju chvalite a zda sa, ze aj fungiruje, vyskusam, dam samozrejme vediet, lubkam vas =)

wiwi

Ano,ja som myslela Niveu Good bye cellulite. Prave som si dala striedavu sprchu na nohy tepla-studena a to 3x a vmasirovala do suchj pokozke spominanu Niveu.A teraz mi je aj trosku teplucko lebo vzdy ta sprcha rozprudi krvv v zilach a je dobrucko.Ta studena sa da vydrzat. A hlavne ked nam tu uz dobry mesiac prsi a je skaredo taka sprcha pomoze.

Sedmikraska- nie tato nivea vobec nieje lepkava.

dadusa

wiwi, agina ... aky krem to myslite?? Nivea good bye cellulitide?? je len jeden druh v modrom balení že??
niekto chvali garnier roll on, niekto niveu, tak sa neviem teraz rozhodnut ktory kupit :)