sestra

pomocnica

Pravidelnosť menštruácie sa upraví, áno.
NOOO zvyčajne keď ti dlho mešká menštruácia a mala si sex, tak to znamená, že si tehotná. :D

pomocnica

No pokiaľ si nemala sex, tak áno úplne v tomto veku je to v pohode. Príde...Hnedý výtok..hmm to je ako začiatok menštruácie povedala by som, asi ti už príde. ..A ak si sex mala, tak aj tak by som nerobila paniku a počkala ešte nejaký čas a až potom z toho robila niečo viac, myslím, že to je skôr tá prvá možnosť. ;-) Menštruácia sa ti ustáli. ;-)
Pekný deň.

Aleulovka

Ahoj no mám teraz zas ja menší problém mám 15rokov a menštruácia mi už mešká 8deň a mám taký hustý hnedý výtok
Je to ok?
Aj to menškanie aj ten výtok?
Teraz píšem ja čo som chcela pomoc pre sestru ale teraz sa pýtam na seba

Asalasadasa

Ahojte ja mám taktiež problém so sestrou ktorú strašne bolia prsia
Neviete čo by mohlo zmierniť bolesť?

pomocnica

Tvoja sestra je výnimočné šikovná omg...Tak to ti teda neviem poradiť, počkala by som keď krv prestane tiecť a keď je to malá ranka, tak by som to nechala prirodzene sa zregenerovať. ;-) keď by nechcela aby na gatkach mala bodky z trosky krvicky, tak by si jej mohla dať možno intimku a potom nech si ju dá prec, keď sa to upokojí...A hlavne nech si tam nejde prstami už a ostrihajte jej nechty hej? :D
Hmm...Neviem či si tam ešte niečo spomínala...

Aleulovka

No vysvetlila som jej ale ráno hned prišla zamnou že sa ráno išla umývať a že si to umývala čistou vodou a že náhodou si nechtom škrabla do pyskov(tuším že sa to tak volá)a že tršku krvy jej vytieklo a že teraz ju t štípe
Tak čo by si na to mala dať?