sestra

pomocnica

Tak nech babka dá peniažky mamke a tá jej kúpi za to to, čo potrebuje...Keď už chce nejakú drobnosť k tomu, tak nejakú fajnotku, alebo nejakú hračku, prípadne knižku, veď v takom veku sú knižky skvelým darčekom a knižiek je v obchodoch veľa...No akože aby si 7 ročné dieťa schovávalo veci v mojom byte a JA ich neviem nájsť, tak na to by som sa pozrela...Veď trochu prehľadajte. Nehovorte mi, že druháčka, alebo prváčka je inteligentnejšia ako vy...A akože keď jej zoberiete tie čo má, tak nebude tristo rokov nosiť tých pár čo má a asi ich dá prať a vtedy aj tie zvyšné zoberiete...
No a neviem akým spôsobom by si ju presvedčila aby na teba nekašľala, toto asi zatiaľ nechaj tak, keď vás vôbec neberie...Ale tie prvé veci by sa dali, alebo?
;-) Pekný deň.

Aleulovka

No ked sa jej na to opýtam tak bud hned odíde a sere na mňa alebo zostane pri mne ale ma ignoruje
Babka s tou s amôžem porozprávať ale ona jej dáva preto elbo nevie čo jej má kúpiť a dedko už medzi nami neni
S maminou by som to taktiež mohli riešiť tak že jej ich skrijeme len ona má niektoré aj skryté a to nevieme kde
V škole ešte skoro žiadne dievča nenosú podprsenky
Tak fakt neviem

mmuli

Lambada bez košíkov ešte aj spevní chrbticu.Ona chce zakryť tie bradavky-čo má každý a nechce tielko.Ona nie je sprostá, ma svoju filozofiu-Spýtajte sa jej.Z takéhoto robíte problém?Už si veľká.
Moc to riešite,aspoň jesranda

helgaJ

Vtipne, lebo sama som mala takuto uchylku, ze som do skolky nutne musela mat mamkinu podprsenku. Mama mala inak velikanske prsia. Ked ma babka viezla v kociku po Panenskej do skolky a ja v maminej ruzovej spicatej podprde na cervenom svetriku..Hahahaha... Potom mi ju jednoducho strhla a dostala som na rit.
Takze - po riti.

pomocnica

Boze mne sa to tak nechce písať znovu...Ale Okey no...Keď sa toto neodišle už nepíšem znovu...Tak v skratke sa posnažím trz...Opýtaj sa jej PRECO chce nosit tie podprsenky...Možno jej niekto povedal že je plocha ale 7 ročnému decku?! No opýtaj sa jej to. Potom mi napadlo,že by si sa porozprávala s babkou, vysvetlila na čo dáva jej 7 ročná vnučka peniažky od babky, babka by mala byť proti tomu, tak by ste sa dohodli,že by jej zatiaľ na miesto hotovosti dala nejaký darček, alebo € dala mamke a tá jej kúpi čo potrebuje...Keď to nezaberie, tak ak dedko žije povedz jemu, on by mal byť uricte proti a vysvetli im aj,že aj keď jej oni vysvetlia, tak to bude stále robiť...(o rozhovore s babkou sa nesmie sestra dozvediet)...Keď nebude mať € tak si kupovať nebude...Potom jej nenápadne s mamkou schovajte podprdy a keď ich nebude vedieť nájsť tak viem,že je to hnusné ale akože pohladajte...mamka by si mala vybudovať väčšiu uctu...Keď bude trucovat, tak buď sa s tým zmieri a poveite keď bude staršia,alebo sa dohodnete, že jej kúpite lambadu jednu...Babke vysvetlite aj,že to nie je zdravé ak to nevie...Veď zdravie vnúčat no 1...No a je fajn,že takto sa zaujimas o dobro svojej sestričky...Neviem čo som tam ešte písala, ale toľko asi... Tak veľa šťastia, keď tak sa potom ešte doplním...

Aleulovka

No ja to riešim preto lebo to podla mňa neni okej
A dôvod prečo som sem napísala je ten že ma mamina poprosila že možno niekto poradí lebo ani ona nevie čo s nou
Prosím pomocnica ešte raz to odišli potrebujem radu

pomocnica

Ľudia nevymienajte si tu názory, niektorí sú vážne zakoplexovani a frustrovaní tak ich vôbec neber ja by som zasa prefackala ich. :*

Julinna

Takže bradavky ma každý od narodenia a prsia sa vyvíjajú postupne ako dozrievame,veď ti tam dobre napísali,prečo si nespokojná, nerieš sestru, su tam rodičia

NNNj

Moja a prečo ťato trapi, však je tam mama.Su podprsenky bez košíkov.Nerob z toho horor, dievčata opakuju a vymýšlaju,Mama si poradi, nemiešaj sa do toho si sestra.