5/7/2007

Príspevok v téme: 5/7/2007
spiderinka

Ahoj bacuľky...rozhodla som sa založiť novú tému, aby sme sa našli tie, čo si donekonečna vravíme začnem zajtra...ale čo keď ,,zajtra ,, zasa som bola v meste...tak zasa ,,zajtra ,, a tak to ide dokolečka dokola...Nájde sa tu ale niekto , kto má toho ,,zajtra zajtra,,dosť a skutočne je ochotný začať zajtra a držať sa takto a podporovať navzájom????? čakám na dobrovolníkov....Takže ZAJTRA !!!!!!

kacka

Tak to je skvele ze ta uz deli len taky kusocek od tvojho ciela. Drzim palce a slubujem ze aj ja na sebe poriadne znova zapracujem.

agina

Tak super, ja uz potrebujem zhodit len dve kila.Co sa tyka zhresenia v jedle, to sa zatial drzim, len som prestala akosi cvicit.Nemam cas.Ale musim zase zacat.

maxina

baby viete co este odburava tuky??jedzte kazdy den aspon dva tri grepy ,pomarance..obsahuju vela latok ktore odburavaju tukz a zabranuju i ich usadzovaniu na tele...nasla jednu taku dietu a je super..vlastne je sa cely den a nepocitujem hlad...tak hor sa do chudnutia slecny..
inak na delenu stravu kamoska schudla 15 kg...

agina

Ahoj kocky, vitajte v klube.Aj mne delena strava vyhovuje, citim sa omnoho lepsie, za mesiac som schudla 4kg.Juuuj, super.No neviem, ci to dokazem sa cely zivot takto stravovat.Zrejme si to nasadim vzdy, ked uz nebudem moct zapnut nohavice:)