5/7/2007

Príspevok v téme: 5/7/2007
spiderinka

Ahoj bacuľky...rozhodla som sa založiť novú tému, aby sme sa našli tie, čo si donekonečna vravíme začnem zajtra...ale čo keď ,,zajtra ,, zasa som bola v meste...tak zasa ,,zajtra ,, a tak to ide dokolečka dokola...Nájde sa tu ale niekto , kto má toho ,,zajtra zajtra,,dosť a skutočne je ochotný začať zajtra a držať sa takto a podporovať navzájom????? čakám na dobrovolníkov....Takže ZAJTRA !!!!!!

kacka

Ako tak nato pozeram, tak sme tu dve kacky.Kacka nemohla by si si dat nejake rozlisenie v mene aby sme tu neboli dve s rovnakym menom?
Agina ja uz mam za sebou tri tyzdne, ale ten minuly tyzden som trosku zhresila, ale co uz, aj to k tomu obcas patri.
Spiderinka co sa nam tu nehlasis? Ako pokracujes? Ozvi sa nam.

agina

Tak babulky, ako pokracujete??? Dufam, ze ste to nevzdali. Ja to drzim uz dva tyzdne, v pondelok zacina treti.Po mesiaci sa postavim na vahu a potom sa budem chvalit.

brčko

zdenka2 nedržala somžiadnu drastickú diétu,začala som sa racionálne stravovať,vylúčila somvšetky sladkosti aj chleba.Na raňajky som si dávala knakebrot s plátkom kur.šunky,obed kuracie mäso,zelenina, ale večer iba zeleninové šaláty.Pridala som každý deň aspoň hodku bicykel a brušáky 50 krát. Vy ste všetky modelky s Vašimi váhami aj vekom.Ja som už trochu staršia 52 i tá váha je vyššia.

zdenka2

tak to sme na tom podobne. ja potrebujem z noh a zadku. nastastie brucho mam ploche. tak ak pridas brusaky, urcite pomozu. ides na to dobre. mne sa niekedy nechce ani to.

kacka

Teda u mna to s tym cvicenim nie je ziadna slava... Dam si sem tam brusaky a nejake cviky na nohy.Ale som si povedala, ze musim zacat pravidelne kazdy den.Aj ked nebudem cvicit hodku, tak aspon tie brusaky si urobim kazdy vecer pred spanim.Ja chcem totiz zhodit najviac na bruchu a bokoch, to su moje kriticke partie.

zdenka2

teda kacka tak to gratulujem. za 2 tyzdne pekne, ale dolezite je ze si neschudla vela, aspon sa ti to nevrati. podla mna je tiez dobre po piatej nejest, samozrejme ked som do desiatej, jedenastej hore, uz mi v bruchu vyhravaju muzikanti. niekedy naozaj tym co chcu schudnut tak 5 kileciek staci aby po 17 nejedli. a cvicievas? ja som cvicila ale zdalo sa mi, ze mi rastu svaly na nohach a to som nechcela a akosi nemam uz tolko casu :)

kacka

zdenka2 ja ked som zacinala dietu pred vyse dvoma tyzdnami som mala pri 167/60. Naposledy som sa vazila asi pred tyzdnom a mala som 57,5. Neviem ci sa mi podari, ale bola by som velmi rada dat to aspon na 50-52.Ja prave ze ranajky si nedavam, ale ranajsiu kavu v praci si neodpustim a to mam miesto ranajok.

zdenka2

kacka a dari sa ti takto chudnut? ja zasa ranajky mat musim a potom uz len obed a to je vsetko. snazim sa nic vecer uz nezobat. ako si na tom ty? ja mam 168/56 a chcela by som tak 50 KG.

kacka

zdenka2 ja si tiez dam prvy krat obed asi o jedenastej a potom ked pridem z prace domov si dam druhy krat, ale po piatej uz nejem. A tiez mi to tak vyhovuje.